Utorak, 22/11 - Fudbal, Engleska, Liga 2
22/11Crawley Town vs GillinghamUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
8 / 10 Ulog
21/11/2022 14:26
Posle duže vremena za vas smo analizirali jedan meč engleske četvrte lige, i to duel između Krolija i Džilingama. Susret između ova dva tima je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Kroli

Kako je krenuo šampionat po Kroli, slobodno možemo reći da je sada situacija još i dobra, pošto ova ekipa na poslednjih pet susreta ima samo jedan poraz, uz dva trijumfa i dva remija, pa se trenutno nalazi na devetnaestom mestu na tabeli sa sedamnaest osvojenih bodova.
U prošlom kolu je ovaj tim nakon jedne sjajne serije rezultata doživeo poraz na gostovanju kod Volsala, a taj duel je završen rezultatom 2:1, a da stvari budu gore, Kroli je primio pogodak u drugom minutu sudijske nadoknade, i na taj način ostao bez već viđenog boda.

Džilingam

Što se tiče Džilingama, kako sada stvari stoje vrlo lako se može desiti da ovu ekipu sledeće sezone gledamo u nižem rangu.
Naime, ova simpatična ekipa se trenutno nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli sa samo trinaest osvojenih bodova.
Do sada je ovaj tim odigrao osamnaest mečeva i ostvario samo dva trijumfa, čak sedam remija, ali i devet poraza.
U prošlom kolu je ova ekipa glatko poražena na gostovanju kod Njuporta, a taj meč je završen rezultatom 2:0.

I jedni i drugi će dati sve od sebe da dođu do trijumfa na ovom duelu, što nam potencijalno može doneti dosta golova, pa vam savetujemo da probate sa igrom 3+ za koju je kladionica CircusBet pripremila koeficijent 2.13.