Nedelja, 11/07 - Fudbal, Brazil, Brazileiro Serija A
11/07Sao Paulo vs Baija1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
09/07/2021 01:33
Brazilska Serija A se ove sezone igra po ubrzanom principu, a za vikend su na programu već mečevi jedanaestog kola, a za vas smo ovog puta analizirali duel između Sao Paula i Bahije. Susret između ova dva tima je zakazan za 00:00.
Sao Paulo

Utisak je da ni oni najveći pesimisti nisu mogli da očekuju da će fudbaleri Sao Paula igrati ovoliko loše u ovom šampionatu.
Naime, ova ekipa se trenutno nalazi na katastrofalnom šesnaestom mestu na tabeli, što je inače i prva bezbedna pozicija koja na kraju sezone donosi opstanak u društvu najboljih.
Izabranici legendarnog Ernana Krespa su tek u prošlom kolu ostvarili svoj prvi trijumf u Seriji A, i to na nimalo lakom gostovanju kod Internasionala, pošto je taj duel završen rezultatom 0:2.
Zanimljivo da je gost već u trećem minutu došao do vođstva, a da su do poluvremena Sao Paulu poništena čak dva gola nakon intervencije VAR-a. Ipak, na kraju je ovaj slavni tim duplirao prednost u drugom poluvremenu i mirno priveo meč kraju.

Bahija

Sa druge strane, sigurno je da je utisak da svi navijači Bahije imaju pregršt razloga za zadovoljstvo kada su u pitanju partije njihovog omiljenog kluba u ovom šampionatu.
Naime, Bahija se trenutno nalazi na šestom mestu na tabeli uz sao dva boda manjka u odnosu na trećeplasirani Atletiko Paranense.
Na deset dosadašnjih mečeva, ovaj tim je ostvario čak pet trijumfa, uz dva remija, ali i tri poraza.
U prošlom kolu je ova ekipa ostvarila drugi vezani trijumf u Seriji A, pošto su nakon pobede na gostovanju kod Šapekoensea, slavili i na svom terenu protiv novajlije Huventusa, a taj duel je završen rezultatom 1:0, što je bila treća pobeda za Bahiju na domaćem terenu.

Svakako da je Sao Paulo najveće razočarenje u ovom šampionatu, međutim, partija protiv Internasionala u prošlom kolu je nagoveštaj da bolji dani za ovu ekipu dolaze.
Sa druge strane, Bahija ume da bude neugodan gost, ali ipak na ovom duelu dajemo prednost Sao Paulo koji više nema prava na kiks, pa vam savetujemo da odigrate 1 koji kladionica CircusCasino plaća sa kvotom 1.83.