Utorak, 17/07 - Fudbal, Međunarodni, Liga šampiona
17/07APOEL vs SūduvaUkupno pogodaka - domaćin - iznad/ispodtip: Više 2.50
5 / 10 Ulog
16/07/2018 15:13
Posle šokantnog poraza Apoela u prvom meču (3:1), kiparski šampion imaće težak posao da pobedi sjajnu Suduvu sa više od dva gola razlike. Ipak, kvalitet je na strani kiparske ekipe pa ne treba sumnjati u pobedu Apoela.
Apoel

Iako je tim sa Kipra ušao sa velikim ambicijama u ovogodišnjim kvalifikacijama za Ligu šampiona, usledio je hladan tuš posle teškog poraza od Suduve. Ono što je poprilično nestvarno je da je litvanska ekipa vodila sa 3:0 već posle prvih dvadesetak minuta igre. Ipak, golom u dubokoj nadoknadi vremena, tim je zadržao realnu šansu da se domogne narednog kola i meča sa Crvenom zvezdom.

Suduva

Ni najveći optimisti se nisu nadali da će litvanska ekipa odigrati onakav meč prošle nedelje. U prvih dvadesetak minuta bukvalno sve što su šutnuli pogodili su što je jedan od pokazatelja da ovoj ekipi ne treba puno šansi da postigne gol. Čini se ipak nekako da je sve ono dobro što su gradili tokom cele utakmice palo u vodu onim primljenim golom u 94. minutu.

Predlog

Apoel će jurnuti od samog starta na gol Suduve kako bi što pre imao aktivan rezultat koji mu omogućava prolaz u naredno kolo. Treba dodati da je tim sa Kipra imao mnogo šansi koje nije uspeo da iskoristi u prvom meču i gotovo nemoguće je da se takav dan Apoelu ponovi dva puta zaredom. Na ovom meču vam predlažemo da odigrate i igru  domaćin daje više od 2,5 gola što kladionica 10bet plaća kvotom 1,71.