Sreda, 06/03 - Fudbal, Engleska, Čempionšip
06/03Kardif Siti vs Hadersfild Taun1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
06/03/2024 00:08
Ekipa Kardifa će u okviru 36. kola Čempionšipa ugostiti Hadersfild. Utakmica je na programu od 20 časova i 45 minuta.
Kardif

Ekipa iz Velsa je nakon 35 odigranih mečeva u drugom rangu na poziciji broj 11 sa 47 osvojenih bodova.  Nakon serije loših rezultata uspijeli su da prekinu taj negativan niz i u poslednja 3 kola upišu jedan remi i 2 uzastopna trijumfa. U poslednjem kolu su slavili protiv Bristola na veoma teškom gostovanju, rezultatom 0:1, što je bila njihova četrnaesta pobjeda ove sezone. Mjesto koje vodi u doigravanje je 10 bodova daleko i čini se da će Kardif morati da se zadovolji sredinom tabele i ove sezone.

Hadersfild

Nekadašnji učesnik Premijer lige je u opasnosti da iduće sezone igra treći rang. Nakon 35 odigranih mečeva nalaze se na 21. mjestu na tabeli sa 38 osvojenih bodova, koliko imaju i Stouk i Šefild koji se nalaze u opasnoj zoni. Hadersfild igra veoma dobro u poslednje vrijeme, pa su tako u poslednja 4 meča upisali po 2 trijumfa i jedan poraz i remi. U poslednjem kolu su remizirali protiv Lidsa rezultatom 1:1, što je sigurno najavilo njihova bolja izdanja u nastavku sezone.

Prijedlog

Mišljenja smo da će domaći tim slaviti u ovom meču, pa vam predlažemo jedinicu po kvoti 2.45 u Mozzartbet kladionici.