Četvrtak, 11/04 - Fudbal, Slovenija, PrvaLiga
11/04Koper vs AluminijDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
10/04/2024 15:59
Koper će u okviru 30. kola Prve lige Slovenije dočekati ekipu Aluminija. Utakmica je na programu od 16 časova i 45 minuta.
Koper

Ekipa iz istoimenog grada na samoj obali mora je nakon 28. odigranih mečeva ove sezone na skoru od 10 trijumfa, 8 remija i 10 poraza. Trenutno se nalaze na 5. mjestu na tabeli sa 38 osvojenih bodova, a u poslednjih 5 mečeva su samo jednom slavili. U poslednjem kolu su remizirali u gostima protiv ekipe Radomlja rezultatom 1:1. Na domaćem terenu su imali 4 uzastopna poraza, međutim nedavno su taj niz prekinuli.

Aluminij

Ekipa Aluminija je nakon 29 odigranih mečeva na skoru od 7 trijumfa, 5 remija i čak 17 poraza. Trenutno se nalaze na pretposlednjem 9. mjestu na tabeli sa 26 osvojenih bodova, što je za samo bod više od poslednjeplasirane ekipe. Igraju u veoma lošoj formi, pa tako na poslednjih 5 mečeva ne znaju za trijumf. U poslednjem kolu poraženi su na domaćem terenu od ekipe Maribora rezultatom 0:2. Imaju najgoru odbranu u ligi sa 55 primljenih golova.

Prijedlog

Mišljenja smo da će obje ekipe postići makar po gol, pa vam predlažemo igru GG po kvoti 1.78 u Mozzartbet kladionici.