Nedelja, 28/04 - Fudbal, Italija, Serija A
28/04Inter vs TorinoUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
7 / 10 Ulog
27/04/2024 18:24
Inter će u okviru 34. kola Serije A dočekati ekipu Torina. Utakmica je na programu od 12 časova i 30 minuta.
Inter

Inter je u prošlom kolu i definitivno obezbijedio naslov prvaka Italije, i to na najljepši mogući način pošto je ovaj tim sa 2:1 slavio protiv svog gradskog rivala Milana. Ostaje žal za nešto boljim plasmanom u Ligi šampiona, gdje je novi šampion Italije eliminisan u četvrtfinalu od Atletiko Madrida nakon slabijeg izvođenja jedanaesteraca. Dijeluje da će Simone Inzagi koji radi sjajan posao na klupi ovog tima u poslednjim kolima dati šansu fudbalerima koji su do sada imali nešto manju minutažu, pa treba izbjeći prognoziranje konačnog ishoda.

Torino

Torino je po starom običaju stacioniran na sredini tabele, konkretno na desetoj poziciji, pa i Bikove do kraja očekuje nekoliko izuzetno mirnih mečeva. U prošlom kolu je ova ekipa samo remizirala na svom stadionu protiv Frosinonea kada nije bilo pogodaka, a deluje da će ih ovog puta i te kako biti. Jurićev tim je u poslednjih 5 mečeva upisao 2 trijumfa, 2 remija i 1 poraz, a na poslednja 3 meča ne znaju za trijumf. Zanimljivo je da sa 29 primljenih golova imaju jednu od najboljih odbrana u čitavoj ligi, ali sa 31. postignutim imaju jedan od najgorih napada.