Petak, 05/12 - Fudbal, Francuska, Liga 2
05/12Gengan vs Annecy1X2tip: 1
8 / 10 Ulog
03/12/2025 15:49
Posle dve sedmice nastavlja se prvenstvo u francuskoj Ligi 2. Prošlog vikenda igrali su se mečevi u kupu, ali je to uvodna faza. Utakmica u Genganu igra se u petak u 20 časova.
Gengan

Domaćin je posle 15 odigranih kola na 7. mestu sa 23 boda, ali sa pogledom na vrh tabele. Samo dva boda manje imaju od Remsa na četvrtom mestu, dok su tri prvoplasirana tima na većoj udaljenosti. Lider Troa je 8 bodova više osvojio, a to nije malo u ovako izjednačenom takmičenju. U prethodnih 9 prvenstvenih rundi Gengan ima samo jedan poraz, uz četri remija i isto toliko pobeda. Pre dve sedmice doneli su sva tri boda sa gostovanja Amjenu, a pto će tiče utakmica pred svojim navijačima Gengan je ostvario tri pobede, tri remija i dva poraza.

Anesi

Gosti su završili sa takmičenjem u kupu, poraženi su na svom terenu od Grenobla i sada im je prvenstvo Lige 2 jedino takmičenje. Anesi je sakupio 19 bodova iz 15 kola, što je u ovom momentu dovoljno za 10. mesto. Bliži su borbi za opstanak nego za promociju ili za plej-of. Tim iz grada u Gornjoj Savoji igra dosta promenjivo, uglavnom bodove osvajaju na svom terenu, dok su na strani tri puta pobedili i 5 puta izgubili. U prošlom kolu, pre dve sedmice, pobedili su Bastiju kao domaćini. Meč su dobili zahvaljujući jednom postignutom golu, a oni i inače nisu nešto preterano efikasan tim.

Predlog

Gengan je bio uspešniji od Anesija u prethodnoj sezoni, na dva meča uzeli su 4 boda, a oba meča bila su vrlo efikasna, 2:2 i 4:1. I sada prednost dajemo Genganu, a za jedinicu se u kladionici Mozzartbet dobija koeficijent 1.97.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.