Subota, 22/09 - Fudbal, Engleska, Premijer liga
22/09Brajton vs Totenhem1X2tip: 2
8 / 10 Ulog
21/09/2018 21:20
Pod utiskom šokantnog poraza u Milanu, Totenhem odlazi u Brajton, gde nema prostora za još jedan kiks u prvenstvu.
Brajton

"Galebove" je skupo koštala pobeda nad Mančester Junajtedom, jer su posle toga vezali četiri utakmice bez pobede. Dva puta su igrali sa Sautemptonom, u Kupu su poraženi na svom terenu, a u ponedeljak su osvojili bod, golom sa bele tačke u poslednjem minutu. Između te dve utakmice remizirali su sa Fulamom i izgubili na Enfildu minimalnim rezultatom od Liverpula. Trenutno zauzimaju tek 14. mesto sa pet osvojenih bodova.

Totenhem

Lepo su Kinezi rekli da kad sve ide bez problema, treba staviti kamenčić u cipelu. Totenhem je posle trijumfa na Old Trafordu od 3:0 pomislio da mu niko ništa ne može, ali je onda usledio poraz od Votforda i to posle preokreta, pa još jedan, još bolniji, od Liverpula na Vembliju, na kome još uvek igraju kao domaćini. Vrhunac neprilika dogodio se na Meaci u utorak, kada su vođstvo i već viđenu pobedu nad Interom u prvom kolu Lige šampiona, za samo pet minuta pretvorili u šokantan poraz. "Pevci" igraju dobro, ali to ne prate odgovarajući rezultati, pa su sada na 6. mestu sa devet bodova.

Predlog

Mi i dalje verujemo u tim Maurisija Poketina. I pored svih nedaća, totenhem je ozbiljna ekipa i mislimo da je ovo samo prolazna kriza, kojoj će kraj doći, koliko posle utakmice sa Brajtonom. Predviđamo pobedu "sparsa", ali ne sumnjamo da će biti teško. Dvojka se u kladionici Meridianbet plaća koeficijentom 1.80.