Sreda, 16/01 - Fudbal, Španija, Kup Kralja
16/01Leganes vs Real MadridUkupno pogodaka - gost - iznad/ispodtip: Više 2.50
6 / 10 Ulog
16/01/2019 09:16
U sredu nas očekuju revanš mečevi osmine finala španskog Kupa Kralja a za vas smo izdvojili duel između Leganesa i Real Madrida. Duel ove dve ekipe je na programu u 21 čas i 30 minuta.
Leganes

Fudbaleri Leganesa su izgubili prvi meč od Reala rezultatom 3:0 i gotovo da nemaju nikakvih šansi za prolazak u četvrtfinale španskog Kupa Kralja. Ipak, sigurno je da će ova ekipa hteti da se nadigrava sa Realom, pošto praktično nema šta da izgubi na ovom meču. Ujedno, biće ovo i lepa prilika da trener ove ekipe da šansu pojedinim fudbalerima koji su imali slabiju minutažu pošto je prioritet Leganesa u ovoj sezoni opstanak u La Ligi, i sigurno da se neće previše trošiti u Kupu što nam je potvrdila i prva utakmica.

Real Madrid

Pošto su fudbaleri Reala daleko od titule u španskom prvenstvu sigurno je da će učiniti sve što je u njihovoj moći da se domognu trofeja u Kupu i da probaju da doguraju što dalje u Ligi šampiona. Izabranici Santjaga Solarija ne igraju onako kako se to očekuje od njih i trenutno se nalaze na četvrtom mestu na tabeli uz čak deset bodova zaostatka u odnosu na vodeću Barselonu. U prošlom kolu su posle dva vezana poraza došli do pobede u duelu sa Betisom, ali uz dosta poteškoće pošto su gol za pobedu postigli u samom finišu utakmice.

Sigurno je da će i jedna i druga ekipa ovaj meč igrati u dosta oslabljenim sastavima. Leganes zbog činjenice da je prvenstvo prioritet i trener ove ekipe želi da sačuva svoje najbolje fudbalere za vikend, dok Real ima veliku prednost iz prvog meča i Santjago Solari želi da odmori svoje prvotimce za važan meč protiv Sevilje koji se igra za vikend. Sigurno je da će fudbaleri koji su manje vremena proveli na terenu do sada imati veliki motiv da se dokažu, pa nema sumnje da nas očekuje jedan zanimljiv i efiksan meč. Zbog toga vam predlažemo da pokušate sa igrom 3+ koju kladionica 10bet plaća sa kvotom 1.90.