Sreda, 23/01 - Fudbal, Grčka, Greece Cup
23/01Olimpijakos vs XanthiUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
7 / 10 Ulog
23/01/2019 09:13
U sredu je na programu revanš meč osmine finala grčkog Kupa u kom se sastaju Olimpijakos i Ksanti. Duel ove dve ekipe je zakazan za 18 časova i 30 minuta.
Olimpijakos

Fudbaleri Olimpijakosa su prošlu sezonu posle dosta vremena završili bez titule šampiona Grčke, i sigurno je da u ovoj sezoni imaju ambicije kao i svih ovih godina. Međutim, ponovo su daleko od naslova prvaka pošto im prvoplasirana ekipa PAOK-a beži čak osam bodova što je puno ako se uzme u obzir da je do kraja prvenstva ostalo još samo 14 kola. Međutim, ne igra tim iz Pireja nimalo loše, već PAOK igra nepogrešivo pošto do sada ima samo jedan nerešen ishod i petnaest pobeda za razliku od Olimpijakosa koji je 11 puta pobedio, tri puta remizirao i doživeo dva poraza. Ipak, ono što je jako dobra stvar je da je ova ekipa u formi pošto su u prvenstvu tri poslednja meča dobili.

Ksanti

Fudbaleri Ksantija igraju poprilično dobro ove sezone što potvrđuje i njihov trenutni plasman na tabeli. Naime, ova ekipa se trenutno nalazi na solidnom sedmom mestu, i udaljeni su samo šest bodova od plasmana u Ligu Evrope što bi bio zaista fantastičan uspeh. U prošlom kolu je Ksanti savladao ekipu Atromitosa na svom terenu sa 2:1, dok su pre toga ostvarili jedan izuzetno dobar rezultat pošto su na gostovanju kod Panatinaikosa remizirali (2:2), a izjednačujući gol na tom meču su postigli u 97. minutu, čime su pokazali da imaju karakter i da igraju sve dok sudija ne svira kraj.

Prvi meč ove dve ekipe pre nedelju dana je završen bez golova što znači da će domaćin svakako ići na pobedu u ovom meču. Sa druge strane i Ksanti igraj sjajno ove sezone i sigurno je da će želeti da se nadigrava sa protivnikom koji je ruku na srce izuzetno kvalitetnija ekipa, pa nema sumnje da nas očekuje uzbudljiv meč koji bi mogao da protekne u znaku velikog broja golova. Upravo zbog toga vam predlažemo da pokušate sa igrom 3+ koju kladionica 10bet plaća sa kvotom 1,83.