Sreda, 13/02 - Fudbal, Francuska, Liga 1
13/02Kaen vs Nant1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
12/02/2019 20:14
U sredu nas očekuje zaostali meč francuskog šampionata u kom se sastaju Kaen i Nant. Duel ove dve ekipe je na programu od 19 časova i 30 minuta.
Kaen

Fudbaleri Kaena igraju katastrofalno ove sezone. Naime, ova ekipa se nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli sa samo 18 osvojenih bodova što je zaista ispod svakog nivoa kada su ambicije ove ekipe u pitanju. Na sve to, Kaen u poslednja četiri meča ima isto toliko poraza, a još gore zvuči podatak da su u tom periodu postigli samo jedan gol. U prošlom kolu je ova ekipa izgubila u gostima od Kaena, dok su pre toga takođe u gostima doživeli poraz od Monpeljea koji igra dosta dobro ove sezone. Sigurno je da bi ih novi poraz i definitivno ostavio bez šansi za opstanak u najkvalitetnijem rangu francuskog fudbala.

Nant

I fudbalerima Nanta ne cvetaju ruže, ali ova ekipa za razliku od Kaena nije toliko ugrožena pošto imaju pet boda više od ekipe koja će naredne sezone igrati u Ligi 2. Naime, fudbaleri Nanta se trenutno nalaze na 15. mestu na tabeli i u poslednje vreme pružaju izuzetno loše partije. Možda ih donekle treba i razumeti pošto su nedavno ostali bez svog dojučerašnjeg saigrača Sale koji je poginuo u avionskoj nesreći i to kada je krenuo da ozvaniči svoj transfer u Kardif. U prošlom kolu je ova ekipa doživela poraz na svom terenu od Nima iako su posle prvog poluvremena imali prednost od dva gola, dok su pre toga remizirali sa Sent Etjenom na svom terenu kada je bilo 1:1.

Kaen igra katastrofalno ove sezone, iako ne ostvari pobedu u ovom meču crno im se piše. Sa druge strane, ni fudbaleri Nanta ne blistaju u poslednje vreme, ali su u dosta boljoj situaciji od Kaena kom gori pod nogama. Upravo zbog toga mislimo da je konačno vreme za jednu pobedu domaće ekipe i iz tog razloga vam savetujemo da odigrate 1 na ovom meču koji kladionica Bet365 plaća sa fantastičnom kvotom 3.20.