Četvrtak, 28/03 - Košarka, Međunarodni, Euroleague
28/03Milano vs FenerbahçeUkupno pogodaka - gost - iznad/ispod(1. Poluvreme)tip: Manje 40.50
6 / 10 Ulog
28/03/2019 12:24
Računica je jasna, samo pobeda domaćina ostavlja u trci za top8. Utakmica je na programu od 20:45h.
Milano

Ekipa Simonea Pjaniđanija je odlično startovala u ovoj sezoni, ali je onda usledio pad u formi, koji se poklopio sa povredom Nemanje Nedovića. Majk Džejms igra odlično, ali je i veliki potrošač, što je u mnogim utakmicama bila negativna stavka za njegov tim. Vladimir Micov je silovito krenuo, ali je i kod njega blagi pad defitivno uticao i na rezultate.  Gudaitis i Tarževski su okosnica tima u reketu i sa Bruksom i Kuzminskasom čine untrašnju liniju. Armani je vidno bolji na domaćem parketu i vodiće pravu bitku za top8 ove sezone.

Fenerbahce

Željko Obradović je bio na korak od odbrane evroligaške titule prošle sezone, ali je Real u finalu bio bolji i zasluženo slavio u Beogradu. Došlo je do malih promena u sastavu ovog tima, ali je filozofija igre ostala ista. Kostas Slukas i Jan Veseli se apostrofiraju kao glavni igrači Fenera, ali ne može da se izuzme velika uloga Nikole Kalinića, kao i sve boljeg Marka Gudurića. Lovernj i Meli su odlična podrška Veselom u reketu, kao i iskusni Datome koji ove sezone ne igra mnogo, ali ima jako veliki doprinos u igri turskog velikana. Fener po svemu pokazanom do sada, gotovo sigurno će biti učesnik same završnice ovog takmičenja.

Sa ovog meča biramo predlog gost postiže ukupno poena manje na poluvremenu od 40.5 i Meridianbet daje kvotu 1.78 za taj tip. Fener na ovom meču nastupa bez pola tima i smatramo da nemaju tu napadačku širinu da napune koš protivnika.