Ponedeljak, 22/04 - Fudbal, Danska, Superliga
22/04Nordsjeland vs KopenhagenUkupno pogodaka - gost - iznad/ispodtip: Više 1.50
8 / 10 Ulog
20/04/2019 21:47
Gosti grabe prema tituli i nema sumnje da će je vratiti u svoje vitrine. Domaći će teško ponoviti prošlogodišnji uspeh, kada su bili treći.
Nordsjeland

Tim iz Faruma je uspeo da se dokopa Plej ofa, ali nam se čini da neće uspeti da izbori plasman u evropske kupove, kao što je to bio slučaj prošle sezone. Nordsjeland je bez pobede u prethodna četiri kola, ima tri remija i jedan poraz i zauzima poslednje, šesto mesto, na tabeli doigravanja za titulu. U prethodnom kolu su odigrali još jedan meč sa dosta golova, bilo je 2:2 u Odenzeu, mada su oni u 87. minutu poveli sa 2:0. Domaći tim je do boda stigao golovima u 89. i 96. minutu. Od trećeg mesta, na kome je Esbjerg, deli ih šest bodova, pa će pokušati da nadoknade tu razliku, što neće biti jednostavno.

FC Kopenhagen

Jasno je da je tim iz danske prestonice najjači ove sezone i da će vratiti šampionki pehar u svoje vitrine. Oni su najvažniju utakmicu u sezoni odigrali pre nekoliko dana, kada su na svm terenu sa 3:0 pobedili jedinog konkurenta, aktuelnog šampiona Mitjiland sa 3:0, i nisu ponovili grešku Brondbija iz prošle sezone, kada je prokockao prednost ispred Mitjilanda, pa ostao bet titule. Trenutna prednost od osam bodova garantuje im miran finiš sezone, ali bi pobedom u komšijskom Farumu, načinili i onaj presudan korak ka slavlju.

Predlog

U dva oogodišnja prvenstvena duela ove dve ekipe, jednom je pobedio Kopenhagen sa 2:1, a duel u Farumu završen je nerešeno 2:2. Neće biti iznenađenje ako se jedan od ta dva ishoda ponovi i sada, pošto se radi o ekipama koje igraju na gol više. Naš predlog je gost daje dva gola, jer verujemo da je FC Kopenhagen ipak kvalitetniji sastav. Za T22+ u kladionici Meridianbet dobijate koeficijent 1.75.