1 / 10 Ulog
29/04/2019 18:34
U sredu je na programu kompletno 36. kolo italijanske Serije B, a za vas smo izdvojili duel između Breše i Askoli. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 18 časova.
Breša

Fudbaleri Breše igraju fantastično ove sezone i na pravom putu su da izbore plasman u Seriju A, što je svakako i glavni cilj ove ekipe. Međutim, u prošlom kolu je ova ekipa doživela poraz na gostovanju kod Lećea, i tako su doveli prvu poziciju u pitanje pošto se upravo Leće izjednačio sa njima, i sada oba tima imaju po 63 boda. Treba naravno dodati da prva dva mesta vode direktno u Seriju A, dok ekipe od trećeg do osmog mesta igraju u baražu za poslednje mesto koje naredne sezone vodi u Seriju A.

Askoli

Sa druge strane, Askoli igra promenljivo cele sezone, po sistemu toplo-hladno, ali uprkos takvim igrama i dalje su u igri za plasman u baraž. Naime, ova ekipa ima samo tri boda manje od osmoplasirane Citadele, a poznato je da i osma ekipa na kraju sezone ide u baraž. U prošlom kolu je Askoli igrao upravo sa Citadelom i uspeli su da odole na gostovanju kod ove ekipe, pošto je taj meč završen rezultatom 2:2, ali svakako treba napomenuti da je Askoli na poluvremenu tog duela imao dva gola prednosti, ali je domaćin u nastavku ipak zaigrao bolje i brzo stigao do poravnanja rezultata.

Breša nema pravo na kiks u ovom meču nakon poraza u prošlom kolu od Lećea jer bi na taj način doveli u pitanje svoj plasman u Seriju A, što su i te kako zaslužili nakon sjajnih partija koje pružaju ove sezone. Sa druge strane, Askoli će bodove morati da potraži na drugom mestu, pa vam toplo preporučujemo da probate ovde sa prelazom 1-1 koji kladionica 10bet plaća sa kvotom 1.60.