7 / 10 Ulog
01/06/2019 18:32
U nedelju je na programu revanš meč plej ofa za ulazak, odnosno opstanak u Ligu 1 u kom će koplja ponovo ukrstiti Dižon i Lens. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 21 čas.
Dižon

Kako sada stvari stoje i pored očajnih partija ove sezone Dižon ćemo i naredne godine gledati u Ligi 1. Naime, ova ekipa je na gostovanju kod Lensa u prvom meču baraža remizirala i to rezultatom 1:1 i sada im je za opstanak u ligi dovoljan čak i remi. Dosta dobro je Dižon odigrao taj meč i bilo je samo pitanje trenutka kada će doći do izjednačenja nakon vođstva domaće ekipe u prvim minutima drugog poluvremena. Treba dodati da je Dižon ima dosta sreće u poslednjem kolu regularnog šampionata kada im je poraz Kaena na domaćem terenu omogućio novu šansu za opstanak u ligi.

Lens

Navijači Lensa su napravili fantastično atmosferu u prvom meču baraža za ulazak u Ligu 1, ali to po svemu sudeći nije bilo dovoljno za pobedu njihovih fudbalera. Naime, od samog starta meča je Lens krenuo ofanzivno ka golu Dižona, ali su do gola došli tek početkom drugog poluvremena. Onda su uradili nešto što nikako nisu smeli a to je da se povuku i tako dozvole Dižonu da desetak minuta pred kraj meča dođu do veoma važnog remija koji im daje veće šanse kada je ovaj dvomeč u pitanju. Treba dodati i da se Lens jedva dokopao petog mesta na kraju regularnog dela Lige 2, da bi onda uz dosta muke slavili u baražu protiv ekipa Pariza i Troje i tako zakazali duel sa Dižonom.

Nema sumnje da je Dižon veliki favorit u ovom meču. Ova ekipa je kada se sve sabere i oduzme pružila dosta bolju partiju u prvom meču, i pokazali su karakter pošto su stigli prednost domaćina u jednoj zaista fantastičnoj atmosferi. Što se tiče Lensa, ova ekipa će po svemu sudeći morati da potraži neku drugu priliku za ulazak u Ligu 1. Zbog svega toga vam predlažemo da odigrate 1 koji kladionica 10bet plaća sa sjajno kvotom 2.40.