Utorak, 18/06 - Fudbal, Međunarodni, Kup Amerike
18/06Bolivija vs Peru1X2tip: 2
7 / 10 Ulog
17/06/2019 12:10
Polako ali sigurno se zahuktava \"Kopa Amerika\", a ovog puta smo za vas analizirali meč između Bolivije i Perua. Duel između ove dve reprezentacije je zakazan za 23 časa i 30 minuta.
Bolivija

Sigurno je da je za reprezentaciju Bolivije veliki uspeh i plasman na prvenstvo Južne Amerike. Međutim, nema sumnje da su oni veliki autsajderi, pošto je poznato da ova selekcija dobre rezultate uglavnom ostvaruje na svom terenu i to zbog visoke nadmorske visine na kojima igra mečeve. Ipak, kada igraju van svog terena, situacija je potpuno drugačija, a najbolji pokazatelj za to je i meč prvog kola u ovoj grupi kada su na otvaranju turnira doživeli lagan poraz od Brazila (3:0), iako su u prvom poluvremenu uspeli da odole brojnim naletima brazilskih fudbalera.

Peru

Što se tiče Perua, glavni cilj ove reprezentacije je plasman u nokaut fazu i sva je prilika da će do toga i doći. Sigurno je da im ne ide u prilog remi u prvom kolu protiv Venecuele, pogotovu ako dodamo da je Peru u posledjnih 15-ak minuta tog susreta igrao sa igračem više. I u tom meču se potvrdilo ono što je godinama velika boljka ove selekcije, a to je naravno realizacija iako ova selekcija ima dva izuzetno dobra ali i iskusna napadača u vidu Gerera i Farfana. Ipak, iako je meč sa Venecuelom završen bez golova mora se priznati da je Peru bio dosta bolja ekipa na terenu.

Naš predlog

Bolivija ima dosta problema kada ne igraju na svom terenu i sigurno je da su veliki autsajderi na ovom turniru. Na sve to dodajmo i to da bi Peruu pobeda u ovom meču širom otvorila vrata plasmana u nokaut fazu pa vam zbog svega toga predlažemo da odigrate 2 koji kladionica 10bet plaća sa kvotom 1.50.