Četvrtak, 27/06 - Košarka, Međunarodni, European Championship Women
27/06Belarus vs SerbiaUkupno pogodaka - iznad/ispod(1. Četvrtina)tip: Manje 35.50
5 / 10 Ulog
27/06/2019 01:36
Meč koji je će izazvati najviše pažnje, jer je Srbija jedna od domaćina ovog prvenstva. Utakmica je na programu od 20:30h.
Belarus

Jako nezgodna ekipa koja može da iznenadi svakog rivala u svojoj grupi. Imaju jednu jako kvalitetnu košarkašicu koja je verovatno jedan od najboljih igračica na celom turniru. Radi se o Veremenkaji koja nastupa za Fenerbahče, igra na pozicji krilnog centra i od nje se očekuje mnogo. Ima odličnu leđnu tehniku, ali i šut za tri poena, čime širi protivničke odbrane i otvara prostor za brze bekove koje ova ekipa ima. Belorusija je 13. rangirana ekipa na FIBI-inoj listi i to dovoljno govori o njihovom kvalitetu.

Serbia

Domaćin ovog turnira pored Letonije je Srbija. Ekipa koje je mnoge iznenadila na prošlim smotrama ekipa sa starog kontinenta. Stožer ove ekipe je i dalje trio: Ana Dabović, Jelena Milovanović i Sonja Petrović. Ove tri igračice iznose najveći teret u ovoj ekipi i od njih očekujemo i sada največu doprinos. Pored pomenutih igračica, treba napomenuti i nastup Aleksandre Crvendakić koja je imala odličnu sezonu iza sebe u ekipi Soprona. Srbija ima veliki kvalitet kao tim i Marina Maljković je ozbiljan trener. Srbija ima šampionske ambicije na ovom turniru.

Sa ovog meča biramo predlog ukupan broj poena u prvoj četvrtini manji od 35.5 i Meridianbet daje kvotu 1.94 za taj tip. Prvi meč na turniru uvek donese tenziju, pogotovo sada kada je Srbija domaćin. Igraće se od samog starta tvrdo i vidimo manji broj poena u prvoj četvrtini.