Utorak, 16/07 - Fudbal, Međunarodni, Liga šampiona
16/07Valletta vs F91 Dudelange1X2tip: 2
7 / 10 Ulog
15/07/2019 18:30
Maltežani su iznenadili u prvoj utakmici u Luksemburgu, pa će Dudelanž morati da pobedi ako želi dalje.
Valeta

Šampion Malte ima odlčan rezultat posle prvih 90 minuta ovog dvomeča, odigranog prošle sedmice u Luksemburgu. Gubili su sa 2:0, polse prvih 45 minuta, ali su sredinom drugog poluvremana postigli dva gola i sa mnogo optimizma očekuju revanš. Njima je dovoljan i remi 0:0 i 1:1, ali smo sigurni da će ozbiljno shvatiti rivala koji je prošle sezone igrao u grupnoj fazi Lige Evrope. Malteško prvenstvo počinje tek za mesec dana, a za sada je Valta igrala samo jedan kontrolni meč, u kome je izgubila od Gzire 3:1.

Dudelanž

Prošla sezona Dudelanža teško će biti skoro ponovljena. Bili su pravi hit u evropskim kupovima, izbacili su nekoliko poznatih timova, među kojima i poljsku Legiju i plasirali se u grupnu fazu Lige Evrope. Tamo su igrali protiv Olimpijakosa, Milana i Betisa, dakle sve protiv evropskih velikana, ai su uspeli da osvoje i jedan bod, kada su sa Špancima igrali 0:0. Sigurno je da su razočarani rezultatom iz prvog meča, jer je na poluvremenu sve izgledalo idelano, trebalo je samo sačuvati prednost od dva gola, međutim, nisu uspeli u tome. U prestojećem šampionatu Luksemburga braniće duplu krunu, osvojenu prošle sezone, a do tada pokušaće da urade nešto i u Evropi.

Predlog

Najveći uspeh u kupovima za Luksemburg bio je taj plaman Dudelanža u grupu Lige Evrope. Nekada su klubovi iz ove dve zemlje biili topovska hrna za većinu evropskih liga, ali su se stvari malo promenile. Čak i kada izgube, Maltežani i Luksemburžani se nikada ne brukaju. Rezultat iz prvog meča daje veće šanse domaćinu, jer mu odgovara više ishoda. Međutim, smatramo da je Dudelanž bolji tim i da će to potvrditi na gostovanja, kad već nije na svom terenu. Predlažemo vam dvojku, za koju je koeficijent 2.80 u kladionici Bet365.