Utorak, 30/07 - Fudbal, Međunarodni, Liga šampiona
30/07Bazel vs PSVUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
8 / 10 Ulog
29/07/2019 11:00
U utorak i sredu su na programu revanš mečevi drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a ovog puta smo za vas izdvojili duel između Bazela i PSV-a. Prvi meč je rešio PSV u svoju korist (3:2), a drugi meč je zakazan za 20 časova.
Bazel

Ponovo Bazel nije najbolje započeo švajcarski šampionat, ali se to donekle može opravdati činjenicom da su im trenutno mnogo bitni mečevi u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Bazel je u prvom meču protiv PSV-a u gostima pružio jednu fantastičnu partiju, ali kada se sve sabere i oduzme sigurno je da nisu imali dovoljno ni sreće. Naime, Bazel je vodio sa 2:1 u prvom susretu sve do 89. minuta, ali je onda domaća ekipa uspela prvo da izjednači, ali i da u prvom minutu sudijske nadoknade dođe do veoma važne pobede. Ipak, Bazel je postigao dva gola na gostovanju, što znači da imaju i te kako aktivan rezultat.

PSV

Poput Bazela ni PSV nije na najbolji način otvorio novu sezonu u holandskom fudbalu pošto su doživeli poraz od Ajaksa u Superkupu. Ipak, sigurno je da su i oni više u ovom trenutku fokusirani na kvalifikacije za Ligu šampiona u kojima im za sada dosta dobro ide. Naime, PSV je u jednom fantastičnom meču prošle nedelje uspeo nekako da savlada ekipu Bazela iako su do 89. minuta gubili sa 2:1. Onda je ova trofejna holandska ekipa pokazala veliki karakter i za dva minuta uspela da preokrene rezultat, i otputuje u Švajcarsku sa prednošću koja svakako nije toliko velika.

Veoma nezahvalno je prognozirati ko bi iz ovog dvomeča mogao u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Opšti utisak je da je duel ove dve kvalitetne ekipe došao prerano, ali ono što smo imali prilike da vidimo u prvom meču pokazuje nam da i jedni i drugi imaju velikih problema u zadnjoj liniji. Upravo to nam i u ovom revanšu može doneti veliki broj golova, pa vam zbog svega toga toplo preporučujemo da probate sa igrom 3+ koju kladionica Meridianbet plaća sa kvotom 1.65.