Ponedeljak, 09/09 - Fudbal, Međunarodni, EURO Championship - Qual.
09/09Severna Irska vs NemačkaPoluvreme/Krajtip: 2/2
7 / 10 Ulog
08/09/2019 17:20
Posle poraza od Holandije u Hamburgu, Nemci odlaze na gostovanje u Belfast, kod lidera grupe.
Severna Irska

severni Irci iskoristili su činjenicu što je Nemčka pobedila u Holandiji, a "lale" u Nemačkoj, pa je preuzela prvu poziciju u grupi. međutim, teško će oni uspeti da se izbore sa dve tako jake reprezentacije i zadržati makar drugo mesto. Oni su u prva četiri kola igrali dvaputa sa Belorusijom i dva puta sa Estonijom i to su maksimalno iskoritili osvojivši svih 12 bodova. Nijednu utakmicu nisu dobili lako, samo su Estonce na domaćem terenu pobedili sa dva gola razlike, dok su ostale tri rešili sa golom prednosti. Sada im slede oni najteži ispiti, a već protiv "pancera" videće se kolike su njihove mogućnosti.

Nemačka

Mogli su bivši svetski prvaci da naprave problem Holanđanima, da su ih pobedili pre tri dana u Hamburgu. Međutim, i pored vođstva na poluvremenu, "lale" su uspele da preokrenu u nastavku i slave sa 3:2. sada obe ekipe zaostaju za Severnom Irskom, ali , realno, imaju veće šanse da zajedno prođu do Evropskog prvenstva. Joakim Lev je podmladio selekciju nakon neuspšeha na Mundijalu u Rusiji, kao i ispadanja iz Lige A u novoformiranoj Ligi nacija. Da bi se vratili u vrh svetskog, Nemci prvo moraju da se vrate u vrh evropskog fudbala. Prilika za to je na narednom šampionatu Evrope, ali prvo trebaju da se plasiraju na njega.

Predlog

Možda pogled na tabelu to ne govori, ali su Nemci znatno kvalitetnija ekipa od Severnih Iraca. Sada, kada su priterani uz zid, mogu da budu posebno opasni. Očekujemo da maksimalno ozbiljno pristupe ovoj utakmici i osvoje tri boda u Belfastu. Pored dvojke, verujemo da će "panceri" uspeti da sve reše posle prvog poluvremena, pa vam predlažemo prelaz 2/2, za koji se u kladionici Bet365 dobija koeficijent 1.80.