Nedelja, 22/09 - Fudbal, Italija, Serija A
22/09Lacio vs ParmaDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
6 / 10 Ulog
20/09/2019 11:06
Poslednji meč četvrtog kola italijanske Serije A se igra na Olimpiku gde će fudbaleri Lacija dočekati Parmu. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Lacio

Nakon fantastičnog starta i pobede na gostovanju kod Sampdorije od 3:0, opšti utisak je da fudbaleri Lacija imaju pad forme. Naime, prvo su na svom terenu remizirali protiv Rome, da bi u prošlom kolu doživeli neočekivani poraz na gostovanju kod SPAL-a, kada je bilo 2:1. Zanimljivo je da su izabranici Simonea Inzagija prvi došli do vođstva na tom susretu, ali su u nastavku zaigrali dosta slabije i nažalost doživeli svoj prvi poraz u šampionatu. Na sve to, ova ekipa je u četvrtak doživela poraz od Kluža u okviru prvog kola grupne faze Liga Evrope, a taj meč je završen rezultatom 2:1.

Parma

U goste im dolazi Parma, koja je do sada pokazala da dosta bolje partije pruža na gostovanjima nego na svom terenu. Naime, Parma je dva puta bila domaćin i doživela je isto toliko poraza, a poslednji u prošlom kolu kada je Kaljari bio bolji na stadionu "Enio Tardini". Jedinu pobedu su "krstaši" ostvarili u drugom kolu kada su bili bolji u gostima kod Udinezea, a taj meč je završen rezultatom 1:3. Ne treba zaboraviti da je Parma u prvom kolu dobrano namučila Juventus, ali je nekako opšti utisak da bivše "mlekadžije", dosta bolje partije pružaju na strani.

Nema sumnje da je Lacio veliki favorit u ovom susretu, ali smo već pomenuli da Parma dosta dobre partije pruža van svog terena, pa vam iz to razloga savetujemo da probate sa igrom GG koju kladionica 10bet plaća sa fantastičnom kvotom 1.95.