7 / 10 Ulog
28/10/2019 10:41
U utorak, sredu i četvrtak su na programu mečevi vanrednog desetog kola italijanske Serije A, a za vas smo ovog puta izdvojili duel između Breše i Intera. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 21 čas.
Breša

Od samog starta šampionata je bilo jasno da će se fudbaleri Breše u svojoj povratničkoj sezoni u Seriju A grčevito boriti za opstanak. Posle devet odigranih kola je situacija takva da se trenutno ova ekipa nalazi na 18. mestu na tabeli koje na kraju šampionata nažalost znači i ispadanje u Seriju B, što sigurno svi navijači ove ekipe ne bi voleli. U prošlom kolu je Breša odigrala samo dobro prvo poluvreme na gostovanju kod Đenove, koje su dobili sa 0:1, međutim u nastavku je ova simpatična ekipa primila čak tri gola i tako zabeležila novi poraz koji ih je poslao u opasnu zonu. Bio je to čak četvrti uzastopni meč u kom ova ekipa nije uspela da upiše tri boda.

Inter

Nema sumnje da Inter pruža dosta bolje partije nego prošle sezone, ali i ove godine često podsete na neke ranije sezone. Najbolji primer za to je bio u prošlom kolu kada su na svom terenu samo remizirali protiv Parme, a taj meč je završen rezultatom 2:2. Mora se priznati da su izabranici Antonija Kontea u tom meču napadali svih 90 minuta, ali su imali velikih problema sa kontrama Parme, koja je mogla da osvoji čak i sva tri boda na ovom teškom gostovanju pošto su propustili veliki broj prilika. Bilo kako bilo, Inter se posle devet odigranih kola nalazi na drugom mestu na tabeli, odmah iza Juventusa koji je takođe samo remizirao na gostovanju kod Lećea.

Iako se Breša nalazi u opasnoj zoni i bodovi su im preko potrebni, treba istaći da je Inter apsolutni favorit u ovom susretu. Naime, Breša još uvek nema pobedu na svom terenu, dok Inter ima sve pobede na gostovanjima, i najviše zbog toga, ali i zbog neospornog kvaliteta "neroazura", predlažemo vam da odigrate 2 koju kladionica Bet365 plaća sa kvotom 1.57.