5 / 10 Ulog
01/11/2019 22:16
Ovog vikenda je na programu 12. kolo francuske Lige 1, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Tuluza i Liona. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 20 časova.
Tuluz

Nema dileme da smo od fudbalera Liona očekivali daleko bolje partije ove sezone, ali je trenutno situacija takva da se ova ekipa posle jedanaest odigranih kola nalazi na poslednjem mestu koje na kraju sezone garantuje opstanak u Ligi 1. U poslednjih pet kola Tuluz igra promenljivo pa su tako doživeli čak tri poraza, jedan remi i jednu pobedu. U prošlom kolu je Tuluz doživeo poraz na gostovanju kod Rena u jednom fantastičnom susretu koji je završen rezultatom 3:2, dok su pre toga ostvarili jednu veoma važnu pobedu na svom terenu protiv ekipe Lila kada je bilo 2:1.

Lion

Što se Liona tiče, nema sumnje da smo i od ove ekipe očekivali dosta više ove sezone, i zaista niko nije očekivao da će se ekipa sa Žerlana posle jedanaest odigranih kola nalaziti na tek 12. mestu na tabeli sa samo 13 osvojenih bodova. Ipak, evidentno je da Lion igra dosta bolje u prošle vreme, pa su tako u prošlom kolu na svom terenu bez većih problema savladali Mec sa 2:0, a zanimljivo je da je to bio i rezultat prvog poluvremena, pošto se ekipa sa Žerlana povukla u nastavku, što do sada nismo imali priliku da gledamo ove sezone. To je urodilo plodom, pa je Lion ostvario jako važnu pobedu.

Naš predlog

Tuluzu ne cvetaju ruže ove sezone, ali im u goste dolazi Lion koji takođe ima velikih problema. Ipak, Lion je poznat kao ekipa koja sa vremena na vreme zablista na gostovanjima, pa smo mišljenja da je ovo idealni trenutak za to, pogotovu što Tuluz ne briljira u poslednje vreme. Zbog svega toga vam predlažemo da odigrate 2 koju kladionica Meridianbet plaća sa kvotom 1.75.