Petak, 31/01 - Fudbal, Engleska, Čempionšip
31/01Derbi Kaunti vs StoukDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
30/01/2020 16:32
Novo kolo u engleskom Čempionšipu najaviće \"ovnovi\" i Stouk. Utakmica se igra u petak u 2045.
Derbi Kaunti

Posle pet utakmica bez poraza Derbi je izgubio kod Lutona, poslednjeplasirane ekipe u Čempionšipu. Bio je to čudan meč, posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda se završilo 3:2 za domaćina. Utakmica je bila puna preokreta, a rešena je u poslednjim minutima. "Ovnovi" su očekivali trijumf u Lutonu, koji bi ih pomerio u sredinu tabele, sa dobrim izgledima da se uključe u borbu za plasman u Plej of. Ali, Derbi nije ono što je bio. Čini se da će baraž ove sezone proteći bez njih, a sada moraju da razmišljaju o tome da što pre obezbede opstanak. Za sada mnogo bolje igraju u svom Derbiju, na poslednjih 11 utakmica pobedili su osam puta, dva puta remizirali, a poraženi su jedino od Milvola.

Stouk Siti

Gosti su vezali četiri utakmice bez poraza, na kojima su osvojili čak deset bodova. Na poslednja tri meča nisu primili gol, prvo su igrali 0:0 sa Milvolom, a onda su slavili protiv Vest Broma u gostima i Svonsija na svom terenu. Međutim, Stouk je svoje šanse za dobar plasman propustio u prvom delu prvenstva. Sada su izašli iz zone ispadanja, ali još uvek nisu na "zelenoj grani". Trenutno su tek na 20. mestu sa 31 bodom, pet više od Vigana, prve ekipe ispod crte. Stouk je na dva posledja gostovanja slavio, prvo u goleadi u Hadersfildu, bilo je 5:2, a onda i u Birmingemu, gde su Vest Brom pobedili minimalnim rezultatom. Ipak, pre te dve pobede imali su četiri vezana poraza na strani.

Predlog

Sastaju se dve ekipe koje su u dobroj formi, ali bez velikih ambicija. U prvom poluvremenu meč u Stouku završen je nerešeno, bilo je 2:2, a čini nam se da bi golova i sada moglo biti. Stouk ima čvrstu odbranu, ali je Derbi domaćin i možda čak za nijasnu bliži uspehu. Ipak, naš predlog se odnosi na golove, a očekujemo ih na obe strane. Naš predlog je igra gol-gol, a koeficijent u kladionici 1xbet iznosi 1.92.