Sreda, 11/03 - Fudbal, Rusija, Premijer liga
11/03Sochi vs GazovikOrenburg1X2tip: 1
6 / 10 Ulog
10/03/2020 18:41
U sredu je na programu zaostali meč ruske Premijer lige u kom će Soči na svom terenu dočekati Orenburg. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 17 časova i 30 minuta.
Soči

Fudbaleri Sočija ne igraju najbolje ove sezone i zbog toga se u ovom trenutku i nalaze na poslednjem mestu na tabeli. Ipak, evidentno je da ova ekipa igra nešto bolje u drugom delu šampionata, a najbolji pokazatelj za to je i pobeda u prošlom kolu nad Uralom koji pruža dosta dobre partije ove sezone. Bila je to prva pobeda Sočija posle baš dosta vremena, a prolećni deo sezone su otvorili porazom na svom terenu od Arsenala iz Tule, i to pošto su primili gol u šestom minutu sudijske nadoknade.

Orenburg

Što se tiče Orenburga, i ova ekipa baš i ne blista ove sezone, ali se mora priznati da su u dosta boljoj situaciji od svog rivala na ovom meču. U ovom trenutku se ova ekipa nalazi na 11. mestu na tabeli i imaju samo bod viška od ekipe koja će na kraju šampionata ispasti u drugu ligu. U prošlom kolu je Orenburg ostvario veoma važnu pobedu na svom terenu protiv ekipe Arsenala iz Tule, a taj meč je završen rezultatom 2:0. Pre toga je Orenburg remizirao na gostovanju kod Samare kada je bilo 1:1.

Naš predlog

Soči prosto mora da ostvari pobedu na ovom susretu ukoliko žele da i naredne sezone igraju u društu najboljih. Orenburg se ove sezone baš i nije proslavio kao gost pa zbog toga i dajemo prednost domaćinu u ovom susretu i predlažemo vam da odigrate 1 koji kladionica CircusCasino plaća sa kvotom 2.01.