18/04Ruch Brest vs MinskUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Manje 2.50
8 / 10 Ulog
17/04/2020 19:25
U četvrtom kolu beloruske lige sastaju se novajlija i ekipa Minska. Meč se igra u subotu u 15 časova.
Ruh Brest

Domaći je loše započeo sezonu u elitnom rangu pa posle četiri odigrane utakmice na kontu ima samo četiri boda. Najveći problem im je efikasnost, pa uzimajući u obzir činjenicu da su postigli samo jedan gol za 360 minuta, skor od četiri boda zvuči izvanredno. S druge strane, odbrana im je mnogo bolja, poklekla je samo dva puta, i to u dva minimalna poraza od Energetika i BATE-a. Na poslednjeh 270 minuta nisu dali gol, pa će im najveći izazov biti da stignu do mreže Minska. Ukoliko u tome uspeju, možda dođu do celog plena, kao što su to uradili u prvom kolu kada su iznenadili Dinamo u prestonici.

Minsk

Gosti iz prestonice nešto su bolji. Polse četiri kola imaju po dve pobede i poraza i sa šest bodova zauzimaju devetu poziciju. Startovali su fantastično, pobedama nad Belšinom u gostima i u gradskom derbiju sa mnogo slavnijim Dinamom. Na te dve utakmice postigli su čak šest golova, ali kada se očekivalo da tako nastave, usledila su dva vezana poraza. Prvo ih je lako dobio Energetik sa 2:0, da bi prošle sedmice jošubedljivije izgubili od BATEA na svom terenu, bilo je 3:0. U tom meču prosto nisu imali nikakve šanse iako je tim iz Borisova stgao posle serije loših rezultata.

Predlog

Izgleda da je Minsk u padu forme, ali ni Ruh ne može da se pohvali nekom posebnom. Mišljenja smo da se ovde nećemo nagledati golova, a pitanje je da li će ih uopšte i biti. Čak i da ih bude, više od dva, jednostvano, teško da može biti nadmašeno. Treba reći da je ovo prvi međusobni zvanični duel ove dve ekipe, pa i to može uticati na opreznu igru. Naš predlog je igra 0-2 gola, a koeficijent za nju u kladionici 1xbet iznosi 1.64.