24/04Smolevichi vs Dinamo Minsk1X2tip: 2
7 / 10 Ulog
23/04/2020 16:19
Ovog vikenda su na programu mečevi šestog kola beloruske Višaje, a prvi meč nam donosi duel između Smoleviča i Dinama iz Minska. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 17 časova.
Smoleviči

Nisu fudbaleri Smoleviča započeli sezonu na pravi način, a bez sumnje, najbolji podatak koji nam to opisuje je i trenutno pretposlednje mesto na tabeli beloruske lige i to nakon pet odigranih kola. Do sada je ova ekipa osvojila samo tri boda, i to pošto su zabeležili tri remija i dva poraza. U prvom kolu je Smoleviči odigrao jedan fantastičan meč na gostovanju kod Bresta koji je aktuelni šampion, u kom su u poslednjem minutu ostali bez sva tri boda. Nakon toga je ova ekipa vezala dva poraza, da bi u prethodna dva kola vezali dva remija, i to prvo na svom terenu protiv Soligorska, a onda i na gostovanju protiv Belšine u prošlom kolu kada su do izjednačujućeg pogotka došli u devedesetom minutu.

Dinamo Minsk

Što se tiče Dinama iz Minska, slobodno možemo govoriti o tome da je ova ekipa za sada jedno od najvećih razočarenja u dosadašnjem toku beloruskog šampionata. Naime, ekipa iz Minska se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli a do sada su osvojili šest bodova i to pošto su ostvarili dve pobede i tri poraza. Katastrofalno je Dinamo startovao, pa su tako u prva dva kola doživeli dva poraza, da bi do prvog trijumfa došli tek u trećem kolu i to pošto su slavili na svom terenu protiv Žodina. Nakon toga je usledio poraz od Gorodeje, ali i veoma važna pobeda u prošlom kolu, i to na svom terenu protiv Nemana kada je bilo 2:0.

Kada se sve sabere i oduzme, treba biti realan pa priznati da je u ovom trenutku ipak Dinamo iz Minska daleko kvalitetnija ekipa od Smoleviča, što bi svakako trebali da pokažu i u ovom duelu zbog čega vam savetujemo da odigrate 2 koju kladionica 1xbet plaća sa sjajnom kvotom 1.98.