09/05Slavia vs Torpedo ZhodinoDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
09/05/2020 00:20
U subotu su na programu dva meča u okviru osmog kola beloruske \"Višaje\", a za vas smo ovog puta pripremili duel između Slavije iz Mozira i Žodina. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 14 časova.
Slavija Mozir

Kada se sve sabere i oduzme, deluje da svi navijači Slavije imaju dosta razloga za zadovoljstvo kada su u pitanju partije ove ekipe. Naime, Slavija Mozir se posle sedam odigranih kola nalaze na sedmom mestu na tabeli. Na poslednjih pet mečeva ova ekipa igra promenljivo pa su tako u tom periodu ostvarili dva trijumfa, dva poraza i jedan remi. U prošlom kolu je Slavija odigrala jedan fenomenalan susret na gostovanju kod Vitebska, kada je bilo 2:3, a ono što treba napomenuti je da je na tom susretu domaćin vodio sve do 87. minuta, ali su onda fudbaleri Slavije za samo dva minuta postigli dva gola i mirno priveli susret kraju.

Žodino

U goste Slaviji dolazi Žodino koji važi za jedno od najprijatnijih iznenađenja kada je u pitanju ovaj šampionat, pošto se mimo svih očekivanja nalaze na drugom mestu na tabeli uz samo dva boda manjka u odnosu na drugoplasiranu ekipu Slucka. I u prošlom kolu je Žodino odigrao jedan fantastičan meč na gostovanju kod Minska kada su slavili sa više nego ubedljivih 2:5. Bio je to čak četvrti vezani meč bez poraza za ovu ekipu, i otuda ne treba da čudi što se Žodino nalazi na izuzetno dobrom drugom mestu. Inače, na gostovanjima je ova ekipa do sada odigrala četiri meča na kojima su ostvarili dve pobede, jedan remi i jedan poraz.

Jako je nezahvalno prognozirati konačan ishod na ovom susretu, pošto Slavija iz Mozira važi za jednog dobrog domaćina, dok smo već pomenuli da Žodino blista ove sezone. Ipak, trebalo bi da bude golova, pa vam savetujemo da probate sa igrom GG koju kladionica CircusCasino plaća sa kvotom 1.95.