Subota, 20/06 - Fudbal, Nemačka, Bundesliga
20/06Herta BSC vs Bajer Leverkuzen1X2tip: 2
8 / 10 Ulog
18/06/2020 18:52
Meč u Berlinu mnogo je značajniji gostima nego domaćem timu. Ova utakmica pretposlednjeg kola nemačke Bundeslige igra se u subotu u 15.30, kao i sve ostale.
Herta

Posle obezbeđivanja opstanka ekipa Herte je pala u formi i doživela je tri uzastopna poraza. Pre duela u Dortmundu bili su u igri za plasman u Evropu, ali posle minimalnog poraza na \'\'Signal Iduna parku\'\' bilo je jasno da je to nemoguća misija. Usledio je ubedljiv poraz na domaćem terenu protiv Ajntrahta iz Frankfurta i pored vođstva na poluvremenu od 1:0. Meč je okončan rezultatom 1:4, ali treba reći da je Herta drugih 45 minuta igrala sa igračem manje. U vanrednom kolu, u sredu, izgubili su u Frajburgu, pa su dosta pokvarili plasman. Trenutno su na 11. mestu sa 38 bodova i od učinka u poslednja dva kola zavisi da li će prvenstvo završiti u gornjem ili donjem delu prvenstvene lestvice.

Leverkuzen

Dok je domaćin rasterećen pred ovaj meč, on je za goste biti ili ne biti, kada je u pitanju plasman u Ligu šampiona. Bajer je trenutno na željenom četvrtom mestu ali ima samo bod više od Menhengladbaha. Ukoliko bi kiksnuli na nekoj od preostale dve utakmice, Borusija bi mogla da ih pretekne i ostavi bez elitnog takmičenja. Naravno, \'\'farmaceuti\'\' mogu do Lige šampiona i ako osvoje Ligu Evrope, čija će se završnica igrati baš u Nemačkoj, ali je to veoma nepredvidivo. Posle dve utakmice bez pobede, poraza od Bajerna i remija sa Šalkeom, Bajer je u sredu očekivano pobedio Keln, a golom se vratio i sjajni mladi napadač Kai Haverc.

Predlog

Ovde nemamo dilemu, Leverkuzen mora da pobedi, i pobediće. Herta neće prepustiti bodove rivalu, ali su se Berlinci već raspustili. Zanimljivo je da je Herta slavila na \'\'Baj areni\'\' u prvom delu prvenstva, minimalnim rezultatom. Sada slobodno odigrajte dvojku, a koeficijent za nju u kladionici Meridianbet iznosi 1.65.