8 / 10 Ulog
22/06/2020 17:21
U utorak se nastavlja Premijer liga, a ovoga puta su na programu mečevi 31. kola. Za vas smo ovog puta pripremili duel između Lestera i Brajtona koji je zakazan za 19 časova.
Lester

Fudbaleri Lestera igraju sjajno ove sezone, a to nam svakako najbolje potvrđuje i njihov plasman na tabeli pošto se "lisice" trenutno nalaze na trećoj poziciji koja na kraju šampionata donosi plasman u Ligu šampiona, što je svakako veliki uspeh za ovu ekipu. U prvom kolu nakon preduge pauze zbog koronavirusa, fudbaleri Lestera su remizirali na gostovanju kod Votforda, a taj meč je završen rezultatom 1:1. Ono što je veoma zanimljivo je da su oba gola pala u poslednjim trenucima utakmice, pošto su gosti poveli u devedesetom minutu meča, da bi Votford došao do izjednačenja u trećem minutu sudijske nadoknade.

Brajton

Što se tiče Brajtona, sva je prilika da ćemo ovu ekipu i naredne sezone gledati u Premijer ligi, što je bez sumnje i njihov primarni cilj za ovu sezonu. Naime, u ovom trenutku se Brajton nalazi na 15. mestu na tabeli i ima pet bodova viška u odnosu na ekipe koje su najugroženije. U prošlom kolu je ova simpatična ekipa odigrala jedan izuzetno dobar meč na svom terenu u kom su posle preokreta savladali Arsenal, a taj meč je završen rezultatom 2:1. Ono što svakako treba istaći je podatak da je domaćin do pobede u tom susretu došao u petom minutu sudijske nadoknade, što je bio povod za veliko slavlje fudbalera Brajtona.

Kada se sve sabere i oduzme deluje ipak da su fudbaleri Lestera veliki favoriti u ovom susretu zbog čega vam toplo preporučujemo da ovde odigrate 1 koji kladionica Meridianbet plaća sa kvotom 1.75.