Ponedeljak, 06/07 - Fudbal, Španija, La Liga
06/07Levante vs Real Sosijedad1X2tip: 2
7 / 10 Ulog
06/07/2020 01:16
Jedan od poslednjih mečeva 34. kola španske La Lige se igra u Valensiji gde će Levante dočekati Real Sosijedad. Duel između ove dve ekipe je zakazan za 19 časova i 30 minuta.
Levante

Fudbaleri Levantea se po starom dobrom običaju nalaze na sredini tabele, a ono što je svakako najbitnije je da ćemo ekipu iz Valensije i naredne sezone gledati u društvu najboljih. Trenutno Levante zauzima 12. poziciju na tabeli a u prošlom kolu su remizirali na gostovanju kod Valjadolida u jednom duelu u kom nije bilo golova, ali ni previše šansi. Pre toga je ova ekipa odigrala fantastičan meč na svom terenu u kom su bez većih problema savldali Betis, a taj meč je završen rezultatom 4:2. Inače, do sada je Levante odigrao šesnaest mečeva na domaćem terenu na kojima su ostvarili osam trijumfa, četiri remija i četiri poraza.

Sosijedad

Što se tiče Sosijedada treba biti realan pa priznati da ekipa sa “Anoete” igra jako loše nakon nastavka šampionata. Naime, Sosijedad se trenutno nalazi na sedmom mestu na tabeli, dok su pre prekida šampionata bili na četvrtoj poziciji koja donosi plasman u Ligu šampiona. Ipak, u prošlom kolu je ova ekipa ostvarila svoju prvu pobedu posle nastavka šampionata, a to se desilo na domaćem terenu protiv Espanjola, kada je bilo 2:1.
Zanimljivo je da su gosti prvi došli do vođstva na tom suretu ali je onda Sosijedad odigra fantastično u drugom poluvremenu i potpuno zasluženo stigao do preokreta i pobede. Što se tiče gostovanja, do sada je ekipa sa "Anoete" odigrala šesnaest mečeva van svog terena na kojima su ostvarili šest trijumfa, samo dva remija i čak osam poraza.

Naš predlog

Sigurno je da Levante neće imati previše takmičarskog motiva u ovom susretu što bi i te kako mogla da iskoristi ekipa Sosijedada kojoj su bodovi preko potrebni. Zbog svega toga vam toplo preporučujemo da odigrate 2 koju kladionica Bet365 plaća sa kvotom 2.20.