7 / 10 Ulog
10/09/2020 04:13
Ovog vikenda su na programu mečevi trećeg kola francuskog šampionata, a svakako jedan od najzanimljivijih duela je meč između Bordoa i Liona. Susret između ove dve ekipe je zakazan za 21 čas.
Bordo

Fudbaleri Bordoa su dosta dobro započeli ovaj šampionat pošto se posle dva odigrana kola nalaze na drugom mestu na tabeli, iako je zaista o tabeli još uvek prerano govoriti. U prvom kolu je Bordo na svom terenu remizirao protiv Nanta u duelu u kom nije bilo golova, da bi Žirondinci u prošlom kolu odigrali sjajan meč na gostovanju kod Anžira, gde su bez većih problema slavili sa 0:2, a zanimljivo je da su oba gola pala u prvom poluvremenu. Sada ih ipak očekuje dosta teži zadaatak, pošto im u goste dolazi Lion.

Lion

Prava je šteta što fudbalere Liona ove sezone nećemo gledati u evropskim takmičenjima, pošto su u trenutku prekida šampionata bili van mesta koja garantuju to. Ipak, niko ne može da zaboravi sjajne partije Rudija Garsije u Ligi šampiona gde su mimo svih očekivanja stigli do polufinala. Inače, Lion je odlično startovao u novom prvenstvu pošto su na svom terenu deklasirali ekipu Dižona, a taj meč je završen rezultatom 4:1. Zanimlivo je da su gosti stigli prvi do gola na tom duelu, ali je to samo razljutilo fudbalere Liona, koji su do poluvremena postigli čak tri gola za samo šest minuta.

Naš predlog

Lion igra zaista fantastično u poslednje vreme, i mišljenja smo da su veliki favoriti na ovom duelu, bez obzira što je i Bordo dosta dobro startovao u novom šampionatu. Zbog svega toga vam predlažemo da odigrate 2 koju kladionica Bet365 plaća sa kvotom 2.00.