Četvrtak, 01/10 - Fudbal, Španija, La Liga
01/10Selta Vigo vs Barselona1X2tip: 2
7 / 10 Ulog
30/09/2020 13:33
Španska La Liga se polako ali sigurno zahuktava, a u četvrtak su na programu poslednji mečevi četvrtog kola. Za vas smo ovog puta pripremili duel između Selte i Barselone koji je zakazan za 21 čas i 30 minuta.
Selta

Poslednji meč četvrtog kola španske La Lige se igra u Vigu gde će Selta dočekati Barselonu. Raduju partije ekipe iz Viga na startu šampionata. Naime, Selta je prošle sezone imala dosta problema i bukvalno su jedva uspeli da sačuvaju prvoligaški status, pa je sigurno da će to želeti da izbegnu ovog puta. Trenutno se ekipa iz Viga nalazi na četvrtom mestu na tabeli i to pošto su do sada ostvarili jedan trijumf, i to na domaćem terenu protiv Valensije, i dva remija, oba puta na gostovanju. U prošlom kolu je Selta remizirala na gostovanju kod Valjadolida, a taj duel je završen rezultatom 1:1.

Barselona

U goste Selti dolazi Barselona koja je tek u nedelju uveče odigrala prvi meč nakon one teške eliminacije od Bajerna iz Minhena kada je bilo 2:8. Ipak, mora se priznati da deluje, makar na osnovu onog viđenog u pobedi protiv Viljareala (4:0), da bi ovo mogla da bude Barsina sezona. Izabranici Ronalda Kumana su igrali fantastičan fudbal i za prvih 45 minuta meča uspeli petoplasiranoj ekipi iz prošlog šampionata da daju čak četiri gola, što svakako najbolje svedoči o partiji Katalonaca na tom susretu. Svakako da navijače Barselone raduje i sjajna partija Lionela Mesija, koji je posle dosta peripetija ipak odlučio da ostane u ovom klubu.

Kada je ovaj duel u pitanju, poznato je da je Selta izuzetno dobar domaćin, ali prednost ipak dajemo gostima, koji su pružili briljantnu partiju na otvaranju prvenstva. Mišljenja smo da će Barsa doći do trijumfa i na ovom poprilično teškom gostovanju, zbog čega vam savetujemo da odigrate 2 koju kladionica 1xbet plaća sa kvotom 1.56.