Petak, 02/10 - Fudbal, Poljska, Ekstraklasa
02/10Śląsk Wrocław vs Cracovia1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
01/10/2020 11:39
Od petka su na programu mečevi šestog kola poljske Ekstraklase, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Slaska i Krakovije. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 20 časova i 30 minuta.
Slask

Fudbaleri Slaska igraju solidno na početku novog prvenstva, pošto se trenutno nalaze na šestom mestu na tabeli. U dosadašnjem toku šampionata je ova ekipa ostvarila dve pobede, jedan remi i poraz, i to u prošlom kolu kada su na gostovanju kod sedmoplasiranog Pogona izgubili sa 1:0. Pre toga je Slask na svom terenu gde inače pružaju fantastične partije odigrao jedan spektakularan meč protiv Leha, a taj duel je završen rezultatom 3:3.

Krakovija

Krakovija je mimo svih očekivanja prošle sezone došla do trofeja u poljskom Kupu i to pošto su slavili posle produžetaka nad ekipom Lečije u jednom fenomenalnom finalu koje je završeno rezultatom 3:2. Zanimljivo je da je gol za 2:2 Krakovija postigla dva minuta pre isteka regularnog toka, a da su do pobede i trofeja došli u poslednjim minutima produžetaka, čime su oduševili sve svoje navijače.
Što se aktuelnog šampionata tiče, Krakovija se trenutno nalazi na 14. mestu na tabeli a zanimljivo je da su u sezonu krenuli sa minusom od pet bodova na svom saldu zbog nameštanja utakmica u sezoni 2003/04 kada su iz druge lige ušli u prvu.

Slask igra fantastično na svom terenu, i sigurno je da su favoriti u ovom meču, iako mu u goste dolazi ekipa koja još uvek ne zna za poraz, pošto su do sada ostvarili četiri remija i jedan trijumf. Ipak, mišljenja smo da će Slask odigrati još jedan dobar meč na svom terenu zbog čega vam predlažemo da probate sa 1 koji kladionica Bet365 plaća sa fantastičnom kvotom 2.20.