Sreda, 04/11 - Fudbal, Engleska, Čempionšip
04/11Reding vs Preston Nort End1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
03/11/2020 19:05
Lider je doživeo prvi poraz u petak, ali očekujemo početak nove pobednilke sezoje. Utakmica se igra u sredu u 20 časova.
Reding

Tim Veljka Paunovića poklekao je kad smo se tome najmanje nadili. Gostovao je Reding u petak u Koventriju i izgubio od ekipe koja je pre toga imala samo jedanu pobedu. I pored poraza od 3:2 Reding je i dalje lider Čempionšipa, ali sada ima četiri boda više od drugoplasiranog Svonsija. Prvenstvo je dugo i niko nije smatrao da neka ekipa može već na startu da napravi takvu razliku da ih niko ne može stići, pa je u Čempionšipu mnogo bitnija konstantnost nego igra u serijima. Zanimljiov je da je Reding na prvih osam utakmica primio samo tri gola, koliko i za 90 minuta meča sa Koventrijem.

Preston

Preston Nort End je poražen u prethodne dve utakmice, i to obe na svom terenu. Prosto je neverovatno da ovaj tim na svom terenu odigrao pet utakmica i nije osvojio nijedan bod. Da sve bude gore prvi gol postigli su u prethodnom kolu protiv Birmingema. Ali, kada gostuje Preston je najnezgodniji tim i niko ga ne želi na svom stadionu. Na četiri gostovanja Preston je slavio na tri, a jednom je igrao nerešeno. Očigledno se nešto dešava sa ovim timom kad napusti Preston, ali smatramo da jednom mora da se završi i takva serija. Ukoliko negde mogu da izgube, onda je to u Redingu, a mi smatramo da će se to dogoditi.

Predlog

Reding je doveo Paunovića jer želi u Premijer ligu. Rezultati na startu sezone daju im za pravo, pa je lider već osvojio 22 boda iz devet odigranih kola. Odbrana je bila fantastična, samo tri gola za više od 700 minuta, ali onda je sve puklo u Koventriju. Smatramo da treba iskoristiti odličnu kvotu koja se daje na pobedu Redinga i koja u kladionici 1xbet iznosi 2.70. Zato odigrajte jedinicu na ovom meču.