Subota, 07/11 - Fudbal, Engleska, Premijer liga
07/11Čelsi vs Šefild Junajted1X2tip: 1
9 / 10 Ulog
06/11/2020 17:36
Gosti stižu na \'\'Stamford Bridž\'\' bez pobede u prvenstvu Domaći su malo umorni od non-stop igranja. Meč u Londonu igra se u Subotu u 16 časova.
Čelsi

\'\'Plavci\'\' su u seriji od pet utakmica na kojima nisu primili gol. Dakle, još od onog remija sa Sautemptonom, kada su gol za 3:3 primili u nadoknadi, narednih 450 minuta mreža im se nije tresla. Ne radi se samo o utakmicama Premijer lige, ne, tu gol nisu primili na prethodne dve, ali moramo da dodamo i tri uzastpne utakmice u Ligi šampiona. Prethodne sedmice slavili su ubedljivo u Barnliju, a tu pobedu uokviri su sa dva ubedljiva trijumfa u Ligi šampiona, protiv Krasnodara u gostima i Rena na svom terenu. Letošnja pojačanja već su se uklopila, to najpre važi za Tima Vernera, a sve je bolji i Marokanac Zijeh.

Šefild Junajted

Tim trenera Krisa Vajldera ne liči na onu ekipu iz prošle sezone. Tada je malo nedostajalo da se \'\'oštrice\'\' dokopaju Evrope, a sada će biti presrećni ako spasu \'\'goli život\'\' u Premijer ligi. Posle šest kola imaju samo jedan bod na kontu, njega su osvojili u remiju sa Fulamom na svom \'\'Bramal Lejnu\'\', dok su poraženi čak pet puta. U dva poslednja kola imali su teške ispite. Prvo su gostovali kod šampiona Liverpula i izgubili tek u finišu meča sa 2:1, a onda su na svom stadionu minimalno poraženi od vicešampiona Mančester Sitija, golom svog bivšeg fudbalera Kajla Vokera. Utakmicom sa Čelsijem završavaju niz teškim mečeva, pa će u nastavku, posle pauze, imati nešto lakši raspored.

Predlog

Čelsi je u zaletu, ali je od vrha tabele još udaljen. Pobeda nad Šefildom dovela bi ih u situaciju da se priključe onima na vrhu, i ne sumnjamo da će tu šansu iskoristiti. Frenk Lampard ima mnogo dobrih fudbalera i može i da odmori neke, pošto su u poslednjih mesec dana igrali stalno po dva puta sedmično, u Premijer ligi i Ligi šampiona. Predlažemo vam da odigrate jedinicu, a koeficijent za pobedu domaćina u kladionici 1xbet iznosi 1.43.