Nedelja, 15/11 - Fudbal, Međunarodni, UEFA Nations League
15/11Mađarska vs SrbijaDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
14/11/2020 10:06
U nedelju se nastavljaju mečevi u okviru Lige nacija, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Mađarske i Srbije. Meč između ove dve selekcije je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Mađarska

Mađarska u veoma lepom raspoloženju dočekuje ovaj meč u okviru Lige nacija, pošto su nedavno došli do plasmana na Evropsko prvenstvo, pošto su u jednom izuzetno uzbudljivom susretu savladali Island sa 2:1.
Naime, Island je vodio golom Gilfija Sigurdsona od 11. minutu, da bi izjednačenje Mađarskoj doneo Loik Nego u 88. minutu. U drugom minutu sudijske nadoknade Dominik Saboslai donosi veliku pobedu Mađarskoj i plasman na Evropsko prvenstvo.
Što se tiče Lige nacija, u ovom trenutku se ova selekcija nalazi na drugom mestu na tabeli uz bod manjka u odnosu na prvoplasiranu Rusiju, i deluje da će ove dve selekcije voditi veliku borbu za to prvo mesto u grupi.

Srbija

Nažalost, Srbija ni posle dvadeset godina neće zaigrati na Evropskom prvenstvu, i sve to posle baraž meča u kom su posle lošijeg izvođenja jedanaesteraca poraženi od Škotske. Poprilično loše su izabranici Ljubiše Tumbakovića odigrali duel protiv Škota, i dugo su gosti vodili u tom susretu, da bi Luka Jović nakon fantastičnog skoka u poslednjem minutu regularnog toka doneo "orlovima" izjednačenje. U penal seriji su Škoti slavili sa 5:4, a tragičar susreta je bio Aleksandar Mitrović koji je promašio penal.
Inače, što se tiče Lige nacija, Srbija se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa samo dva osvojena boda.

Mađari u sjajnom raspoloženju dočekuju ovaj duel, dok Srbija igra za opstanak u ovoj diviziji. Za očekivati je da oba selektora odmore svoje najbolje fudbalere, pa vam nikako ne preporučujemo da igrate na konačan ishod, već da se fokusirate na golove, kojih bi moralo da bude na ovom susretu, a mišljenja smo da će i jedna i druga selekcija postići makar po jedan, i zato vam predlažemo da probate sa igrom GG koju kladionica CircusCasino plaća sa sjajnom kvotom 2.06.