Subota, 21/11 - Fudbal, Italija, Serija A
21/11Juventus vs KaljariUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
8 / 10 Ulog
19/11/2020 20:23
Poslednji meč subotnjeg programa kada je Serija A u pitanju se igra u Torinu gde će fudbaleri Juventusa dočekati Kaljari. Duel između ove dve ekipe je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Juventus

Utisak je da fudbaleri Juventusa ove sezone ne blistaju u Seriji A kao što je to slučaj bio u prethodnih nekoliko sezona, ali se i pored toga nalaze na petom mestu na tabeli uz četiri boda manjka u odnosu na prvoplasirani Milan, što svakako nije nenadoknadiva razlika. U prošlom kolu je "stara dama" ponovo neprijatno iznenadila sve svoje navijače i to pošto su na gostovanju kod Lacija remizirali, uz podatak da su izjednačujući gol primili u petom minutu sudijske nadoknade kada je Kaisedo pogodio. Ipak, pre toga su "bjankoneri" odigrali sjajan meč na gostovanju kod Specije, gde su trijumfovali sa 1:4.

Kaljari

Što se tiče Kaljarija, ova ekipa od početka šampionata igra po sistemu toplo-hladno, i zbog toga se trenutno nalaze na sredini tabele, preciznije na jedanaestom susretu. Do sada su "Sardi" odigrali sedam mečeva na kojima su ostvarili tri trijumfa, samo jedan remi i tri poraza. U prošlom kolu je ekipa iz Sardinije odigrala jedan poprilično dobar meč na svom terenu protiv Sampdorije, u kom su bez većih problema trijumfovali sa 2:0, što je bila druga pobeda za ovu ekipu na domaćem terenu, gde i inače pružaju sjajne partije, za razliku od gostovanja gde imaju velikih problema.

Nema nikakve sumnje da su fudbaleri Juventusa veliki favoriti na ovom susretu pošto bi novi poraz upalio crveni alarm u Torinu. Uz pobedu Juvea, smatramo da bi ovo mogao da bude i jedan duel sa dosta golova zbog čega vam savetujemo da probate sa igrom 3+ koju kladionica Meridianbet plaća sa kvotom 1.45.