Subota, 19/12 - Fudbal, Italija, Serija A
19/12Parma vs JuventusDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
18/12/2020 19:49
Poslednji meč subotnjeg programa kada je italijanska Serija A u pitanju se igra na stadionu \"Enio Tardini\" gde će fudbaleri Parme dočekati Juventus. Meč između ova dva tima je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Parma

Fudbaleri Parme u poslednje vreme pružaju nešto bolje partije, a možda je i najbolji pokazatelj za to gostovanje kod Milana pre dva kola, kada su izabranici Fabija Liveranija osvojili izuzetno važan bod, iako su sve do devedesetog minuta vodili sa 2:1. Inače, na poslednja četiri susreta "krstaši" ne znaju za poraz, a u prošlom kolu su na svom terenu odigrali meč bez golova protiv Kaljarija, iako je utisak da je domaćin bio bolja ekipa na tom meču. Što se tiče međusobnih susreta sa Juventusom zanimljivo je da je Parma na poslednjih pet duela sa "starom damom" čak četiri puta uspela da postigne gol.

Juventus

Nakon nešto slabijeg starta šampionata utisak je da se Juventus polako ali sigurno diže, a to nam nekako najbolje pokazuje i onaj trijumf ekipe iz Torina na gostovanju kod Barselone kada je bilo 0:3, što je svakako najbolja partija "bjankonera" od kako je Andrea Pirlo seo na klupu višestrukog uzastopnog osvajača Serije A. Ruku na srce, u prošlom kolu je Juventus remizirao na svom terenu protiv Atalante, a zanimljivo je da je Kristijano Ronaldo kod rezultata 1:1 promašio penal, što se ovom fudbaleru jako retko događa. Pre toga je Juve na gostovanju kod Đenove slavio sa 1:3.

Pominjali smo već da Parma uglavnom postiže golove protiv Juventusa, a mišljenja smo da bi to slučaj mogao da bude i sada uz podatak da je "stara dama" apsolutni favorit na ovom duelu. Zbog svega toga vam predlažemo da probate sa igrom GG koju kladionica 1xbet plaća sa fantastičnom kvotom 1.95.