Nedelja, 27/12 - Košarka, SAD, NBA
27/12New York Knicks vs Philadelphia 76ersHendikep(Sa produžetkom)tip: 2 7.50
5 / 10 Ulog
26/12/2020 16:31
U Njujorku se sastaju domaći tim i Filadelfija i taj meč je na programu od 01:30h.
New York

Niksi već nekoliko sezona tapkaju u mestu. Roster je takav da im ni ova sezona neće doneti mnogo bolje rezultate. Beret je neko ko bi mogao ove sezone da dobije mnogo više minuta na pozicijama dva i tri, jer mnogi smatraju da bi na niskom krilu bio mnogo produktivniji, nego na mestu organizatora igre. Tu su Nilikna i Denis Smit Džunior koji mogu da odrade dobar posao na jedinici. Rendl i Robinson pokrivaju pozicije četiri i pet i ove sezone će od Rendla mnogo toga zavisiti. Kevin Knoks više nije mlada zvezda u usponu, nego igrač na kojeg se ozbiljno računa. Alek Burks je doveden kao veliko pojačanje i neko ko bi trebao u napadu da pomogne ekipi iz „velike jabuke“.

Philadelphia

Džoel Embid i Ben Simons su ostali u timu Filadelfije i ove sezone će pokušati da naprave dobar plejof rezultat, jer će sasvim sigurno biti u doigravanju. Ono što je jako bitno za celu organizaciju jeste zdravlje njihovog centra, pomenutog Embida, jer je on neko ko gotovo svake sezone zbog raznoraznih problema propušta veliki broj utakmica. Ukoliko on bude fit, Fila će biti jako opasna. Naravno, ne treba zaboraviti ni Tobajasa Herisa koji napreduje iz sezone u sezonu kada je napad u pitanju. Popravio je svoje procente šuta za tri poena i uz Simonsa i Embida glavna je karika u napadu ove franšize. Doveden je i Set Kari koji treba da popravi šut za tri poena u celoj ekipi, kao i Dvajt Hauard koji će biti adekvatna zamena prvoj zvezdi ovog tima.

Sa ovog meča biramo predlog gost pobednik meča sa hendikepom (+7.5) i Meridianbet daje kvotu 1.73 za ovaj predlog. Očekujemo meč na veliki broj poena, jer se radi o dve ekipe koje igraju jako dobro u fazi napada. Međutim, gosti su u ovom trenutku mnogo bolja ekipa i kompletnija na svim pozicijama i smatramo da će oni slaviti u datom hendikepu.