Utorak, 12/01 - Fudbal, Engleska, Premijer liga
12/01Vulverhempton vs EvertonDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
10/01/2021 19:04
Polako se popunjava tabela Premijer lige. U Vulverhemptonu se igra zanimljiv me između domaćih \'\'Vukova\'\' i Evertona. Početak je zakazan za utorak u 21.15.
Vulverhempton

Obe ekipe imale su obaveze u FA kupu, Vulverhempton je dočekao Kristal Palas i slavio minimalnim rezultatom. Inače to je bio jedan od samo tri direktna duela premijerligaša u ovoj rundi najastarijeg fudbalskog takmičenja na svetu. \'\'Vukovi\'\' su u prethodnom kolu odigrali spektakularan meč u Brajtonu, vodili su na poluvremenu sa 3:1, ali nisu sačuvali prednost i meč je završen 3:3. To je bio četvrti uzastopni meč u kome nisu zabeležili pobedu u Premijer ligi, pa su trenutno tek na 13. mestu sa 22 boda. Plasman u Evropu je daleko, a borba za opstanak nije realna kada je Vulverhempton u pitanju, pa mogu rasterećeno igrati u preostalom delu šampionata.

Everton

Poraz od Vest Hema u prethodnom kolu dobro je uzdrmao Everton. Planirali su tri boda sa kojima bi sada bili na deobi trećeg mesta sa Lesterom. Međutim, \'\'čekićari\'\' su slavili sa 1:0 na \'\'Gudisonu\'\', pa četi Karla Anćelotija ostaje da što pre nadoknade te bodove. I oni su bili uspešni u FA kupu mada su mnogo nervirali navijače pored tv ekrana. Morali su da igraju produžetke sa Roteramom, timom iz druge lige i tek posle 120 minuta su uspeli da slave sa 2.1. Inače Evrton igra odlično na strani u poslednje vreme, na četiri prethodna gostovanja u Premijer ligi pobedili su na tri, a jednom su remizirali.

Predlog

Letos je Vulverhempton, u prethodnom izdanju Premijer lige, ubedljivo pobedio Everton na svom \'\'Molinou\'\'. Bilo je 3:0 za \'\'Vukove\'\', koji ipak nisu stigli do plasmana u Evropu. Sada je prilika da se Everton revanšira za taj poraz, ali je nama realnije da odigramo na golove. Smatramo da su oba tima kadra da postignu bar po gol, pa vam predlažemo igru gol-gol. Za GG u kaldionici Bet365 kvota je 1.95.