Utorak, 02/03 - Fudbal, Italija, Serija A
02/03Juventus vs SpecijaDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
7 / 10 Ulog
01/03/2021 19:23
Od utorka su na programu mečevi vanrednog 25. kola italijanske Serije A, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Juventusa i Specije. Duel između ova dva tima je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Juventus

Fudbaleri Juventusa u poslednje vreme imaju dosta problema, i ukoliko nastave sigurno je da neće uspeti da odbrane titulu šampiona Serije A, mada im i sve pobede do kraja prvenstva ne garantuju šampionski pehar.
Naime. izabranici Andree Pirla se trenutno nalaze na trećem mestu na tabeli uz čak deset bodova manjka u odnosu na prvoplasirani Inter, ali svakako da treba napomenuti da “neroazuri” imaju i jedan meč viška, pošto Juve tek treba da odigra meč sa Napolijem.
"Stara dama" je u prošlom kolu samo remizirala na gostovanju kod Verone, a taj duel je završen rezultatom 1:1.

Specija

U svojoj debitantskoj sezoni u najkvalitetnijem rangu italijanskog fudbala, fudbaleri Specije pružaju izuzetno dobre partije i ako se po jutru dan poznaje, deluje da će ova simpatična ekipa uspeti da dođe do opstanka u društu najboljih.
U prošlom kolu je ovaj tim remizirao na svom terenu protiv Parme, u jednom fantastičnom meču koji je završen rezultatom 2:2, iako su gosti sa "Enio Tardinija"u jednom trenutku imali i dva gola prednosti, ali je Specija u drugom poluvremenu zaigrala dosta dobro i uspela da dođe do veoma važnog boda.

Juventus ima dosta problema ove sezone i utisak je da će primiti makar jedan gol i na ovom susretu, pogotovu što im u goste dolazi Specija kojoj efikasnot nije nikakav problem u ovom šampionatu što su pokazali u prošlom kolu kaaa su postigli čak dva protiv Parme.