20/05Anderleht vs Klub BrižUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
7 / 10 Ulog
19/05/2021 02:29
U četvrtak su na programu mečevi petog kola plej-ofa belgijskog šampionata, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Anderlehta i Klub Briža. Susret između ova dva tima je zakazan za 21 čas.
Anderleht

Iako su u regularnom delu šampionata fudbaleri Anderlehta pružali poprilično dobre partije, nekako je utisak da je sve to palo u vodu u plej-ofu, pošto jedan od najtrofejnijih belgijskih klubova na četiri odigrana meča u doigravanju još uvek ne zna za trijumf, pošto su u tom periodu doživeli jedan poraz, uz čak tri remija.
U prošlom kolu je ova ekipa poražena na svom terenu od Genka kada je bilo 1:2, dok su pre toga čak tri puta zaredom remizirali, a od toga dva puta rezultatom 2:2, i to prvo na gostovanju kod Klub Briža što je svakako bio dobar rezultat, a onda i na svom terenu protiv Antverpa.
U trećem kolu plej-ofa Anderleht je takođe odigrao jedan solidan meč, ali su remizirali u gostima kod Genka, kada je bilo 1:1.

Klub Briž

Kako sada stvari stoje fudbaleri Klub Briža se nalaze veoma blizu odbrani titule šampiona Belgije, pošto na dva kola pre kraja šampionata imaju čak pet bodova viška u odnosu na drugoplasirani Genk.
U prošlom kolu je aktuelni šampion ostvario veoma važan trijumf na svom terenu protiv Antverpa, a taj duel je završen rezultatom 2:1, uz podatak da su svi golovi pali u drugom poluvremenu, i to za u periodu od 60. do 66. minuta.
Inače, bila je to tek prva pobeda Klub Briža u plej-ofu, pa slobodno možemo reći da se ova ekipa do sada nije proslavila i sigurno je da sve to žele da promene na gostovanju kod Anderlehta.

Iako smo mišljenja da su gosti veliki favoriti na ovom duelu, tradicija kada se ove dve ekipe sastaju je veliki broj golova, zbog čega vam savetujemo da i sada probate sa igrom 3+ za koju je kladionica 1xbet pripremila poprilično dobru kvotu 1.82.