Sreda, 28/02 - Fudbal, Grčka, Super League
28/02Panaitolikos vs OlimpijakosPoluvreme/Krajtip: 2/2
7 / 10 Ulog
27/02/2024 16:35
Ekipa Panetolikosa će u okviru 25. kola Super lige Grčke dočekati Olimpijakos. Utakmica je na programu od 16 časova.
Panetolikos

Nakon 24 odigrana kolo ekipa Panetolikosa je na skoru od 4 trijumfa, 7 remija i 13 poraza. To je dovoljno za poziciju broj 11 i 19 osvojenih bodova, što je samo 2 boda više od poslednjeplasirane ekipe Kifisije. U poslednje vrijeme su zaigrali malo bolje, pa su tako u poslednjih mjesec dana upisali 2 remija, 1 trijumf i poraz u poslednjem kolu od ekipe PAOK-a na domaćem terenu rezultatom 1:3, iako su u tom meču vodili na poluvremenu.

Olimpijakos

Nije tim iz Pireja više tako dominantan kao ranije i svake godine sve teže izlaze na kraj sa rivalima kojih nije malo. Trenutno su na 4. mjestu na tabeli sa 50 osvojenih bodova, što je 5 manje od prvoplasiranog AEK-a. Međutim moramo naglasiti da je Olimpijakos trenutno u najboljoj formi od svih rivala, te su na poslednjih 5 mečeva upisali isto toliko trijumfa. U poslednjem kolu su slavili nakon preokreta protiv Asterasa rezultatom 2:1. Na poslednjih 5 gostovanja imaju 3 trijumfa i 2 poraza.

Prijedlog

Mišljenja smo da će gosti od prvog minuta napasti, pa vam predlažemo igru 2/2 po kvoti 1.75 u Superbet kladionici.