Nedelja, 04/08 - Fudbal, Poljska, Ekstraklasa
04/08Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław1X2tip: 1
8 / 10 Ulog
02/08/2019 18:04
Ovog vikenda je na programu treće kolo poljske Ekstraklase, a za vas smo ovog puta izdvojili meč između Legije i Slaska. Duel između ove dve ekipe je zakazan za 17 časova i 30 minuta.
Legija

Prošle sezone Legija nije uspela da dođe do šampionske titule, i to posle dosta godina, pa nema sumnje da je samim tim sezonu za ovu ekipu proglašena neuspešnom. Ove godine je klub iz Varšave sa dosta većim ambicijama krenuo u novom šampionatu, ali je opšti utisak da ponovo ne blistaju. U prvom kolu su mimo svih očekivanja doživeli poraz od Pogona, dok su u prošlom kolu uz dosta sreće slavili na gostovanju kod Korone i to pošto su pobedonosni gol postigli u četvrtom minutu sudijske nadoknade, što je označilo veliko slavlje gostujućih fudbalera koji su zabeležili prvu pobedu u ovogoišnjem šampionatu.

Slask

Kada se sve sabere i oduzme, sigurno je da su fudbaleri Slaska najprijatnije iznenađenje u dosadašnjem delu poljske Ektraklase. Naime, ova ekipa je do sada ostvarila oba trijumfa, i u ovom trenutku se nalaze na drugom mestu na tabeli. U prvom kolu je ova ekipa slavila na gostovanju kod Visle, a taj meč je završen rezultatom 0:1. I u drugom kolu je Slask nastavio sa sjajnim partijama, pošto su slavili na domaćem terenu protiv šampiona Pjasta i to posle neverovatnog preokreta pošto su do 88. minuta gubili sa 0:1, ali su onda za tri minuta postigli dva gola i došli do izuzetno važne pobede.

Legija je na startu šampionata razočarala svoje navijače, pa je sigurno da žele da se iskupe. Međutim, u goste im ovog puta dolazi Slask koji je sasvim sigurno najprijatnije iznenađenje ovog šampionata pošto se trenutno nalaze na drugom mestu na tabeli. Ipak, ekipa iz Varšave ima velike ambicije ove sezone, i ukoliko žele da dođu do titule moraju da pobeđuju na svom terenu pa vam zbog toga toplo preporučujemo da odigrate 1 koji kladionica Bet365 plaća sa kvotom 1.80.