Subota, 09/11 - Fudbal, Španija, La Liga
09/11Eibar vs Real MadridUkupno pogodaka - iznad/ispodtip: Više 2.50
8 / 10 Ulog
08/11/2019 21:54
U subotu se nastavlja 13. kolo španske La Lige, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Eibara i Real Madrida. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 18 časova i 30 minuta.
Eibar

Eibar je katastrofalno startovao u ovom šampionatu, ali je utisak da se sve promenilo na bolje kada je ova ekipa u pitanju nakon što su na svom terenu savladali Sevilju, i to pošto su na poluvremenu gubili sa 0:2. U nastavku tog susreta je Eibar odigrao sjajno i uspeo da postigne čak tri gola, i na taj način upiše prvu pobedu u prvenstvu. Trenutno se ova simpatična ekipa nalazi na 14. mestu na tabeli, a u poslednja dva kola su upisali dve pobede. Prvo je Eibar na svom terenu slavio protiv Viljareala, dok su u prošlom kolu na gostovanju bili bolji od Leganesa, a taj meč je završen rezultatom 1:2.

Real Madrid

U goste Eibaru dolazi Real Madrid koji ima velikih problema ove sezone, a najbolji pokazatelj za to je i remi u prošlom kolu na svom terenu protiv Betisa, kada je bilo samo 0:0. Ipak, i pored svega toga, Real se u ovom trenutku nalazi na deobi prvog mesta, što i nije toliko loše ako uzmemo u obzir koliko loše igraju izabranici Zinedina Zidana ove sezone. Zanimljivo je da su Madriđani ove sezone doživeli četiri remija, ali i jedan poraz i to na gostovanju kod Majorke kada je bilo 1:0. Kada je Liga šampiona u pitanju, Real je u prošlom kolu na svom terenu deklasirao ekipu Galatasaraja i tako se znatno približio svom primarnom cilju za ovu sezonu, a to je plasman u nokaut fazu Lige šampiona.

Eibar uglavnom igra izuzetno zanimljive i efikasne mečeve ove sezone, a u goste im ovog puta dolazi Real Madrid koji je u prošlom kolu odigrao meč bez golova, i sigurno je da će zbog toga želeti da se iskupe svojim navijačima, što nam vrlo verovatno može doneti jedan susret sa velikim brojem golova, u kom svakako ne treba očekivati da se Eibar opredeli za defanzivnu taktiku. Zbog svega toga vam predlažemo da probate sa igrom 3+ koju kladionica Meridianbet plaća sa kvotom 1.52.