Ponedeljak, 17/02 - Fudbal, Italija, Serija A
17/02Milan vs Torino1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
15/02/2020 23:21
Poslednji meč 24. kola italijanske Serije A se igra na \"San Siru\" gde će fudbaleri Milana dočekati Torino. Meč između ove dve ekipe je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Milan

Taman kada smo pomislili da su “rosoneri” počeli sa nešto boljim partijama, usledio je prvo remi na domaćem terenu protiv Verone, a onda i poraz u velikom gradskom derbiju od Intera, pa se “rosoneri” trenutno nalaze na katastrofalnom 10. mestu na tabeli, što je zaista ispod svakog nivoa kada su u pitanju ambicije ove slavne ekipe. Na sve to, Milan je remizirao u prvom meču polufinala italijanskog Kupa, pošto su izjednačujući gol primili u poslednjim trenucima utakmice, kada je Ronaldo pogodio, posle ruku na srce veoma diskutabilnog penala. U prošlom kolu su izabranici Stefana Piolija odigrali fenomenalno prvo poluvreme protiv Intera kada su vodili sa 0:2, ali su onda sve to veoma brzo prosuli u nastavku kada im je Inter dao čak četiri gola.

Torino

U goste Milanu dolazi Torino koji igra katastrofalno u poslednje vreme, a najbolji pokazatelj za to su i četiri vezana poraza, od kojih su sasvim sigurno svi upamtili onaj od Atalante, kada je bilo čak 0:7. Cenu je platio Valter Macari, ali je utisak da “bikovi” ni posle smene trenera ne izgledaju bolje na terenu, U prošlom kolu su "bikovi" poraženi od Sampdorije na svom terenu, čime su pali na tek 13. mesto na tabeli i ukoliko ovako nastave sigurno je da će doći u situaciju da se bore za opstanak u najkvalitetnijem rangu italijanskog fudbala. Za kraj, treba napomenuti da su fudbaleri Torina na poslednja četiri meča primili čak 16 golova, što je prosek od čak četiri gola po meču, što je zaista previše.

Milan u ovom susretu prosto mora da dođe do sva tri boda kako bi ostao u igri za plasman u Ligu Evrope, ali to neće biti nimalo lak zadatak pošto mu dolazi Torino koji igra katastrofalno u poslednje vreme, o čemu najbolje govori podatak da su vezali čak četiri poraza, pa žele da se na "San Siru" iskupe svojim navijačima. Ipak, prednost u ovom duelu dajemo domaćoj ekipi, na čijoj je strani ipak veći individualni kvalitet, zbog čega vam toplo preporučujemo da odigrate 1 koji kladionica Meridianbet plaća sa kvotom 1.58.