Nedelja, 12/07 - Fudbal, Rusija, Premijer liga
12/07Krasnodar vs Ural1X2tip: 1
7 / 10 Ulog
11/07/2020 12:12
U nedelju se nastavlja ruski šampionat, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Krasnodara i Urala. Meč između ove dve ekipe je na programu od 19 časova i 30 minuta.
Krasnodar

Generalno, fudbaleri Krasnodara igraju solidno ove sezone, a najbolji pokazatelj za to je i trenutno četvrto mesto na tabeli koje na kraju šampionata donosi plasman u Ligu Evrope. Ipak, ova ekipa juri treću poziciju, koja na kraju sezone donosi plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona, što je bez sumnje primarni cilj Krasnodara kada je ovaj šampionat u pitanju. Nažalost, u prošlom kolu je ova ekipa poražena na gostovanju kod Rubina, a taj meč je završen rezultatom 1:0.

Ural

Što se tiče Urala, nema nikakve sumnje da ova ekipa pruža partije iznad očekivanja o čemu najbolje svedoči i sedmo mesto na tabeli. U prošlom kolu je Ural uz dosta sreće došao do trijumfa na svom terenu protiv Dinama iz Moskve i to pošto su došli do gola u poslednjem minutu sudijske nadoknade. Pre toga je Ural remizirao na gostovanju kod Ufe, kada je bilo 1:1. Naravno, ne treba zaboraviti podatak da ova ekipa na četiri poslednja susreta ne zna za poraz, a u tom periodu su ostvarili čak tri pobede i jedan remi.

Krasnodar prosto mora da pobedi na ovom susretu ukoliko želi da ostane u igri za treću poziciju koja na kraju šampionata donosi plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona. Sa druge strane Ural igra fantastično u poslednje vreme i na četiri poslednja susreta ne znaju za trijumf. Ipak, mišljenja smo da je domaćin veliki favorit u ovom duelu pa vam predlažemo da odigrate 1 koji kladionica 1xbet plaća sa kvotom 1.58.