Sreda, 21/04 - Fudbal, Italija, Serija A
21/04Juventus vs ParmaDa postigne pogodak - obe ekipetip: Da
8 / 10 Ulog
20/04/2021 19:54
U sredu se nastavljaju mečevi 32. kola italijanske Serije A, a za vas smo ovog puta pripremili duel između Juventusa i Parme. Susret između ova dva tima je zakazan za 20 časova i 45 minuta.
Juventus

Mnogo više smo očekivali od fudbalera Juventusa kada je ova sezona u pitanju, i sva je prilika da će "stara dama" nakon višegodišnje dominacije u italijanskom prvenstvu ovog puta ostati bez titule šampiona. Nažalost, u prošlom kolu su izabranici Andree Pirla doživeli novi poraz u prvenstvu i to na gostovanju kod Atalante kada je bilo 1:0, pa su tako doveli u pitanje i svoje učešće u Ligi šampiona, pošto se trenutno nalaze na četvrtom mestu na tabeli, a Napoli i Lacio su se opasno primakli.

Parma

Verovatno i najveće razočarenje ovogodišnjeg izdanja italijnske Serije A je svakako ekipa Parme.
Naime, tim sa "Enio Tardinija" se trenutno nalazi na pretposlednjem mestu na tabeli uz čak deset bodova manjka u odnosu na tim koji se nalazi u bezbednoj zoni i sva je prilika da ćemo ovaj klub sa slavnom istorijom gledati naredne sezone u Seriji B.
U prošlom kolu su izabranici trenera D\'Averse dozvolili sebi da vode do 90. minuta na gostovanju kod Kaljarija, i onda u nadoknadi prime dva gola, i dožive poraz koji ih je približio ispadanju u drugi po kvalitetu rang u italijanskom fudbalu.

Juve je svakako favorit na ovom susretu, ali valja napomenuti da je Parma na svakom od prethodna četiri gostovanja postigla makar po dva gola, pa smo mišljena da će to biti slučaj i u sredu na gostovanju kod još uvek aktuelnog šampiona.
Zbog svega toga vam savetujemo da probate sa igrom GG koju kladionica 1xbet plaća sa kvotom 1.95.