Ponedeljak, 14/06 - Fudbal, Brazil, Brazileiro Serija A
14/06Fortaleza vs Sport Resife1X2tip: 1
8 / 10 Ulog
11/06/2021 02:32
U nedelju se nastavljaju mečevi trećeg kola brazilske Serije A, a za vas smo ovog puta analizirali duel između Fortaleze i Sport Resifea. Susret između ova tima je zakazan za jedan sat i trideset minuta.
Fortaleza

Fudbaleri Fortaleze igraju fantastično na startu brazilske Serije A, i posle dva odigrana kola se mimo svih očekivanja nalaze na prvom mestu na tabeli.
U dva odigrana meča ova ekipa je ostvarila dva trijumfa i to prvo na gostovanju u prvom kolu kod Atletiko Mineirea kada je bilo 1:2, a ono što posebno treba naglasiti kada je taj duel u pitanju je podatak da su gosti do pobedonosnog gola došli u petom minutu sudijske nadoknade.
U drugom kolu je Fortaleza odigrala fantastičan meč i pred svojim navijačima demolirala Internasional, pošto je na kraju bilo 5:1.

Sport Resife

Svakako da će primarni cilj Sport Resifea i ovog puta biti opstanak u društvu najboljih, a trenutno je situacija takva da se ova ekipa nalazi na trinaestom mestu na tabeli, ali svakako da je još rano govoriti o tabeli ako uzmemo u obzir da je do sada odigrano samo dva kola.
U prvom kolu je Sport Resife u jednom fantastičnom susretu remizirao na gostovanju kod favorizovanog Internasionala, a taj duel je završen rezultatom 2:2.
U prošlom kolu je ova ekipa doživela svoj prvi poraz u prvenstvu i to na svom terenu od Atletiko Mineira, kada je bilo 0:1.

Očekuje se da domaća ekipa nastavi sa fantastičnim partijama zbog čega vam najviše i savetujemo da odigrate 1 koji kladionica CircusCasino plaća sa kvotom 1.76.